Individuaalne ilumeigikoolitus

0.0 0 tagasisidet

Individuaalne ilumeigikoolitus


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Ilunõustamine Lana Valloga

"Välimine ilu köidab silmi, sisemine ilu köidab südant." Nii sisemine kui ka väimine ilu on kaks osa ühest tervikust, seega tuleb võrdselt hoolitseda mõlema eest. 

Lana Vallo on 18-aastase kogemusega meigikunstnik, millest üle 15 aasta on ta õpetanud naisi täiustama oma välimust meigi abil. Lana eesmärk meigi tegemisel on võimalikult loomuliku tulemuse saavutamine, et mitte koormata nahka kosmeetikaga üle ja et ka lähedalt vaadates näeks nahk välja ilus ja terve, kuid samal ajal jumestus ikkagi rõhutaks näo kõige ilusamaid jooni.

Lana Vallo pakub kolmetunnised ilumeigikoolitusi naistele, kes soovivad õppida tooma oma loomuliku ilu esile kaasaaegsete tehnikate ja kvaliteetse kosmeetika abil, õpetab meigivõtteid, mis aitavad välimust paremaks muuta ja vastab kõikidele iluga seotud küsimustele.

Personaalne lähenemine ja Lana Vallo kogemus ilukoolitajana aitavad saavutada parimad tulemused. Juba peale kahte õppetundi tunned end kauni ja enesekindlana ning saad teha endale professionaalset jumestust iseseisvalt.

Ilukonsultatsioonid toimuvad online formaadis, seega sinu asukoht ei oma tähtsust. Lana on teinud väga palju online koolitusi ja ilunõustamisi, saanud ainult positiivset tagasisidet. Seega võid kindel olla, et selline online ilukoolitus on sama efektiivne kui koolitus Lanaga meigistuudios.

 

Mida kingitus sisaldab? Individuaalset ilumeigikoolitust, mis koosneb kahest sessioonist ja kokku kestvusega 3 tundi. 

1. "Ole iseenda Iluekspert’" (1.5 tundi)

Esimese konsultatsiooni ajal juhendab Lana Vallo sind korrektsete nahahooldusharjumuste loomise suunas, mis aitavad säilitada naha nooruslikkust võimalikult kaua. Tutvub sinu ilu- ja meigikomplektiga, annab personaalsed soovitused, kuidas olemasolevaid tooteid kasutada maksimaalselt efektiivselt. Näitab, kuidas teha minimalistlikku jumestust, põhirõhuga veatule põhjale ja kergele silmameigile.

2. "Ole iseenda meigikunstnik" (1.5 tundi)

Teine ilumeigikoolituse sessioon on täiel määral pühendatud meigitehnikate täiustamisele, alustades kergemast ilumeigist kuni peomeigini välja.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Glow Makeup by Lana Vallo

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta