Osalus araabia kokakunsti meistriklassis

0.0 0 tagasisidet

Osalus araabia kokakunsti meistriklassis


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

20,00 €

20,00 €

Kirjeldus

Araabia kokakunsti saladused online-toidukoolituselt

Tule ja õpi uusi retsepte, oskusi ja maitseid koos Köömeni Süüriast ja Palestiinast pärit kokkadega. Toidukoolitus toimub Zoom rakenduses ning toitu valmistavad osalejad samaaegselt koos kokaga, kes juhendab ning jagab nippe. 

Menüü valik on mitmekesine ja võimalus on välja valida just selline pakett, mis teile kõige põnevam tundub. Palestiina mezzest kuni Süüria pulmalauani.

Osalejatele saadetakse koolituse toimumise Zoom link ja tooraine nimekiri vajalike kogustega. Kui aga poodi ei kipu, siis Köömen pakub ka kulleri võimalust, kes toob kõik vajaliku tooraine lisatasu eest sulle koju kätte.

Mida kingitus sisaldab? 2,5 tunnist araabi köögi meistriklassi ühele inimesele. Koolitused toimuvad üks kord kuus teisipäeva õhtul või nädalavahetusel. Koolituse järgselt saadetakse osalejatele ka kõik valmistatud toitude retseptid. Juhul kui koolitusele on registreerunud alla kuue inimese, lükkub koolitus järgmisele korrale. Vastavalt sellele kuidas on registreerujaid. 

 

Koolitus on suurepärane ühistegevus, mis sobib nii sõpruskonnale kui ka töökollektiividele turgutuseks.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 

Tutvu järgmiste toidukoolitustega Köömeni Facebooki lehel.

Koolitus toimub eesti keeles. Kui grupp on ingliskeelne, siis on koolitust võimalik läbida ka inglise keeles.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Köömen

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta