Trühvlite valmistamise õpituba

3.0 1 tagasisidet

Trühvlite valmistamise õpituba


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

27,00 €

27,00 €

Kirjeldus

Suus sulavad trühvlid 

Meeleolukas ja magus! Signelly õpitubade trühvlikoolitus, mis paneb silmad särama ja viib keele alla kõigil śokolaadiarmastajatel! Õpitoas valmivad oma kätega tehtud ja oma valitud katetega trühvlikommid. Need asetatakse kaunisse karpi, aga paljud süüakse ka kohe ära. Kaunistad trühvlid ja viid karbiga kaasa. Saad oskuse ja retseptid hiljem kodus harjutamiseks. Trühvlite valmistamise õpituba on populaarne paaritunnine üritus, kus igaüks saab hakkama! Saad teada põnevaid fakte śokolaadi ajaloost ja õpid mitmekülgseid võimalusi neid maiuseid ise valmistada.

Elamus, mis on ideaalne sünnipäeva kingituseks, valentinipäeva kingituseks, emadepäeva kingituseks, jõulukingituseks või mõne muu sündmuse tähistamiseks!

Mida kingitus sisaldab? Töötuba, mille käigus valmistatakse endale trühvlid, mida saab kohe nautida või kaasa võtta.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1-1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Õpitoas osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Õpitoad toimuvad 2-4 korda kuus vastavalt oma osalemissoovist teada andnute arvule. Kestus sõltub osalejate arvust. Koolitus toimub eesti keeles. Kui kogu grupp on ingliskeelne, siis on koolitust võimalik läbida ka inglise keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Signelly õpitoad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

3.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Ly

Töötuba ja kogemus olid vahvad. Retsepte kaasa ei saanud. Kohapeal söömiseks oli üks komm. Ülejäänud 4+12 kommi olid ettenähtud kaasa tegemiseks (või sööd kohapeal ning kaasa ei võta midagi). Kommide kaunistused olid erinevad aga kommid olid kõik ühe ganach sisuga. Kogu üritus sai läbi 45 minutiga. Seega 1,5-2 h on ilmselge liialdus ürituse pikkusele

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta