Kinkekaardid

Silme eest võtab kirjuks? Meil on suurepärane lahendus - kinkekaart!
Kinkekaart on hea idee, kui täpselt ei tea, mis võiks kingisaajale meeldida meie suurest valikust. Kinkekaardi saab valida erinevates väärtustes ning kingisaaja saab kinkekaarti kasutada kolme aasta jooksul omal vabal valikul. Kinkekaardi kinkides teed sa suurepärase valiku ning jätad kingisaajale võimaluse ise otsustada.

Vaata lisaks: spa kinkekaart, restorani kinkekaart

Vali vaade
Tulemused: 16

Kinkekaardid

Kas sa tahad kinkida midagi, mis jääks sõbrale meelde, kuid ise ei oska otsustada? Kas soovid, et kingisaaja saaks ise valida, mida ta hing ihkab? Kas tahad, et kingisaaja saaks endale ühe ägeda elamuse? Meie kinkekaarte saab soetada endale meelepärases väärtustes ning kingisaaja saab kingitus.ee kodulehelt ükskõik mida valida. Kinkekaart annab kingisaajale vabaduse ise otsustada mida ja millal ta tahab ning garanteerib, et kingisaaja valib enda jaoks parima elamuse.

Kinkekaarte teatakse alates 1994.aastatest-sellest ajast alates on kinkekaardid populaarsust kogunud ning nüüd pakub kinkekaarte pea iga ettevõte. Väidetavalt on kinkekaardid kõige populaarsem kink, mida inimesed ostavad. Neiman Marcus oli esimene inimene, kes kinkekaardi ideega välja tuli, kuid ta ei reklaaminud neid- kuulsuse tõi kinkekaartidele hoopis Blockbuster. Kinkekaart on hea idee, kui täpselt ei tea, mis võiks kingisaajale meeldida või kui lihtsalt raha kinkimine ei tule kõne alla.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18