Laser Secret kinkekaart

0.0 0 tagasisidet

Laser Secret kinkekaart


Tallinn, Narva, Pärnu, Tartu
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

50,00 € 100,00 € 150,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Sile ja siidine nahk Laser Secret salongist

Üllata oma lähedast kasuliku kingitusega ning kingi talle Laser Secret kinkekaart. Laser Secret salongid pakuvad laserepilatsiooni hoolitsust kvaliteetse Melsytechi dioodlaseriga 808 nm "RL Secret".

Laserepilatsioon on protseduur, mille käigus eemaldatakse soovimatud karvad laserimpulsiga, kahjustamata ümbritsevaid kudesid. Protseduur viiakse läbi laseri abil, mis eraldab fokuseeritult valguskiirte kogumi. Tänu seadmes olevale läätsele koondub valgus kiireks. Laserkiir mõjutab karvades sisalduvat pigmenti melaniini, hävitades karvafolliikuli ja sellega ka "juurprobleemi". Dioodlaserit, mille lainepikkus on 808 nm, peetakse "epilatsiooni kuldseks standardiks", kuna see sobib peaaegu kõikidele nahatüüpidele. Laserepilatsiooni efektiivsus sõltub karva värvusest ning tugevusest, mida tumedam ja tugevam on karv ja heledam nahk, seda parem on tulemus. Laserkiirgus ei eemalda halle ning nahast heledamaid karvasid.

• Protseduuri tulemused on märgatavad juba pärast esimest seanssi.
• Sobib erinevatele nahatüüpidele.
• Alates esimesest protseduurist kaob sissekasvanud karvade probleem.
• Protseduur ei tekita ebamugavust isegi tundlikule nahale.
• Olenevalt nahatüübist võib osutuda vajalikuks täielik karvade eemaldamise protseduur.
• Laser mõjutab ainult karvade pigmendikihti, kahjustamata ümbritsevaid kudesid.

Laserepilatsiooni vastunäidustused on fotodermatiit, rasedus, imetamine, diabeet dekompensatsiooni staadiumis, külmetushaigused aktiivses faasis ning kõik naha viirus- ja bakteriaalsed infektsioonid kavandataval töötlemispinnal.

Mida kingitus sisaldab? Vastavalt kinkekaardi väärtusele teenuseid Laser Secret salongis Tallinnas, Tartus, Pärnus või Narvas.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Narva, Pärnu, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Põhjaliku infoga laseri kohta saate tutvuda Laser Secret kodulehel.0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: