Karumõmmi stardipakett

0.0 0 tagasisidet

Karumõmmi stardipakett


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

269,00 €

269,00 €

Kirjeldus

Ilu- ja terviseteenused Decus ilukliinikus

Mehelikud karvad on ägedad ainult siis, kui need kasvavad õiges kohas. Tüütutest karvadest aitab igaveseks vabaneda laserepilatsioon. "Karumõmmi stardipakett" on selle teekonna esimene samm. Kingisaajat ootab ees täiesti valutu laserepilatsiooni seanss Decus ilukliinikus. Protseduur on populaarne nii ujujate kui ratturite seas, kes vajavad siledaid sääri. Samuti peavad sellest lugu karvase karumõmmi seljaga mehed ning kõik teised, kelle kehal esineb soovimatuid karvu.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab üht laserepilatsiooni seanssi, mis on mõeldud meestele seljakarvade eemaldamiseks. Soodsama laserepilatsiooni seansi valikul on võimalik kinkekaardi ülejäänud summat kasutada mistahes teistele Decus ilukliiniku teenustele. Kingisaajale saadetakse elektrooniline kinkekaart, mille ta saab mugavalt lisada Google või Apple Wallet'isse.

Pakett sobib meestele, kes soovivad üleliigset karvakasvu ohjeldada.

Decus kliinik on keskendunud esteetilisele meditsiinile ja minimaalselt invasiivsetele protseduuridele. Kliinikus pakutakse üle 40 erineva teenuse, mis aitavad säilitada nooruslikku välimust, taaselustada nahka ja parandada esteetikat.

Decuse lähenemine on alati individuaalne, keskendudes kliendi vajadustele ja soovidele. Raviplaan pannakse paika eelneva konsultatsiooni käigus.
Decus ilukliiniku väärtusteks on kompetents, täpsus ja kõrge kvaliteet. Kliinikus töötavatel raviarstidel on tugev professionaalne taust, mida toetab aastatepikkune meditsiinivaldkonna kogemus. Decuse raviarstid täiendavad end regulaarselt nii Eestis kui ka välismaal, mis võimaldab klientidele pakkuda pidevalt uusimaid ravimeetodeid ja -tehnikaid.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud teenusest.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Protseduuridele on lihtne registreeruda läbi kodulehe broneerimissüsteemi. Kodulehelt leiab teenuste kohta ka põhjalikku infot.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Decus ilukliinik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: