Tõelisele mehele

0.0 0 tagasisidet

Tõelisele mehele


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

109,00 €

109,00 €

Kirjeldus

Tunne end kuningana

Mõnus ja lõõgastav Hiina traditsioonilisel meditsiinil ja akupunktuuri manuaalteraapial baseeruv kogukeha massaaž aitab leevendada suurest töökoormusest tingitud pingeid ja stressi. Eesmärgiks on vabastada blokeeringud energiakanalites, meridiaanides. Massaaž aitab tasakaalustada organismi, tugevdada immuunsüsteemi ja suurendada eluenergiat. Kergema sammu heaks viiakse läbi pediküüri protseduur, mis sisaldab jalgade koorimist, maski, kerget massaaži ning kreemitamist, mille tulemusena saad endale pehmed ja hooldatud jalad. 

Tervisesalong YIN YANG on esimene terviklik Hiina meditsiini keskus Eestis, mis pakub massaaže, kehahooldusi, terviseteadmisi ja -tooteid. Erinevalt Lääne meditsiinist lähtub Hiina ravikunst haiguste ennetamisest ja suunab ravi tervise üldisele tugevdamisele, mitte üksnes haige koha ravimisele. Juba aastatuhandeid on oma osa olnud nii akupunktuuril, ravimtaimedel kui massaažil.

Mida kingitus sisaldab? Lõõgastavat kogukehamassaaži õliga, spaa pediküüri ning lõpetuseks tassitäis lõõgastavat teed või aromaatset kohvi

 

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tervisesalong YIN YANG

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet