Elamusgolfikeskuse kinkekaart

Video
4.0 1 tagasisidet

Elamusgolfikeskuse kinkekaart


Tallinn
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

10,00 € 15,00 € 20,00 € 25,00 € 30,00 € 35,00 € 40,00 € 45,00 € 50,00 € 55,00 € 60,00 € 65,00 € 70,00 € 75,00 € 80,00 € 85,00 € 90,00 € 95,00 € 100,00 €

10,00 €

Kirjeldus

Suurim golfiteemaline meelelahutuskeskus

Tule suurimasse golfiteemalisse meelelahutuskeskusesse sõprade, kolleegide või perega, kus sind ootavad golf, söök-jook ja mis kõige tähtsam - maailmatasemel meelelahutus.

 

Elamusgolfikeskuses on:

Eriefektidega minigolf

Maailma kõige meelelahutuslikum golfiturniir. Ootamas on 17 eriefektidega rada, mis viivad seiklema džunglisse ning Eesti vaatamisväärsuste ja legendide vahele. Võidab see, kes toimetab palli kõige vähemate löökidega auku – nagu golfis ikka. Mängi sõprade, kolleegide või lastega – elamusgolf sobib alates seitsmendast eluaastast.

Discgolf

Pole vahet, kas fännad discgolfi juba ammu või pole selle mängu võlule veel pihta saanud – meie ainulaadsed eriefektidega viskamistunnelid haaravad su kaasa! Põnevust lisab meeleoluvalgus ja pinget krutivad liikuvad korvid. Punktiarvestust peab automaatne süsteem. Tule sõpruskonna või perega ja tee selle sõltuvust tekitava mänguga tutvust.

Redelgolf

Redelgolf on vahva seltskonnamäng, mis on kõigile jõukohane ja meelelahutuslik, kuid ka maailmas tunnustatud – peetakse isegi võistlusi! Kogu kokku 2-6-liikmeline seltskond ja tule valluta redelisarnane mängulaud, kuhu teed täpsusviskeid nööriga ühendatud golfipallidega. Reeglid õpetatakse kiirelt selgeks, lisaks on väljaku broneerinud seltskonna päralt privaatne istumisala.

FullSwing golfisimulaatorid

Mängi maailma kuulsaimatel golfiväljakutel Eestist lahkumata! Tipptasemel Full Swing golfisimulaatorid pakuvad realistlikke mängutingimusi ja võimaldavad sul oma oskusi lihvida just nii, nagu see toimuks looduslikul väljakul. See „päris“ golfimäng on lõbus ka seltskonnaga.

 

Mida kingitus sisaldab? Vastavalt kinkekaardi väärtusele valitud teenuseid Elamusgolfikeskuses. Summa, mis ületab kinekaardi väärtust tuleb tasuda juurde vastavalt hinnakirjale.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Sõltub atraktsioonist.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Elamusgolfikeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Evelyn

Tõesti unikaalne koht! Käisime perega ja jäime väga rahule!

Soovitame vaadata ka: