Taluteatrisõbra kinkekaart

0.0 0 tagasisidet

Taluteatrisõbra kinkekaart


Kaagna küla, Kanepi vald
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

10,00 € 25,00 € 50,00 €

10,00 €

Kirjeldus

Mängime päeva paremaks!

Kanepi lähedal suurte metsade ja põldude vahel asuvas Alle-Saija Teatritalus saab aastaringselt vaadata erinevaid teatrietendusi teatritalu maakivist hubases teatrisaalis, erinevatel välilavadel ja metsateatris. Etendusi leidub igale eale ja maitsele, samuti toimuvad päris sageli talu- ja metsaõhtusöökidega teatriõhtud.

Mida kingitus sisaldab? Kinkekaardi omanik saab tulla igale mängukavas olevale etendusele või teatriõhtule, mis huvi pakub, sest kinkekaarti saab kasutada tasumiseks kõigi Alle-Saija Teatritalu korraldatavate teatrietenduste ja teatriõhtute piletite eest.

Kinkekaardi tingimused on väga paindlikud - kinkekaarti ei pea kasutama koheselt täissummas, vaid selle jäägi ulatuses võib pileteid ka jooksvalt juurde soetada. Kinkekaarti saab kasutada ka nende etenduste puhul, mis toimuvad väljaspool teatritalu asukohta, kuid mille korraldajaks on teatritalu.

Taluteatrisõbra kinkekaart on mõeldud kultuuri- ja teatrihuvilisele, keda rõõmustab teatriharrastajate mängulust ning kes hindab hubast ja kodust õhkkonda unikaalses mängupaigas.


KINGITUSEST

Asukoht

Kaagna küla, Kanepi vald

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Sõltub lavastusest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Alle-Saija Teatritalu

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: