Taluteatrisõbra kinkekaart

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Taluteatrisõbra kinkekaart


Kaagna küla, Kanepi vald
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

Vali kinkekaardi väärtus

10,00 € 25,00 € 50,00 €

10,00 €

Kirjeldus

Mängime päeva paremaks!

Kanepi lähedal suurte metsade ja põldude vahel asuvas Alle-Saija Teatritalus saab aastaringselt vaadata erinevaid teatrietendusi teatritalu maakivist hubases teatrisaalis, erinevatel välilavadel ja metsateatris. Etendusi leidub igale eale ja maitsele, samuti toimuvad päris sageli talu- ja metsaõhtusöökidega teatriõhtud.

Mida kingitus sisaldab? Kinkekaardi omanik saab tulla igale mängukavas olevale etendusele või teatriõhtule, mis huvi pakub, sest kinkekaarti saab kasutada tasumiseks kõigi Alle-Saija Teatritalu korraldatavate teatrietenduste ja teatriõhtute piletite eest.

Kinkekaardi tingimused on väga paindlikud - kinkekaarti ei pea kasutama koheselt täissummas, vaid selle jäägi ulatuses võib pileteid ka jooksvalt juurde soetada. Kinkekaarti saab kasutada ka nende etenduste puhul, mis toimuvad väljaspool teatritalu asukohta, kuid mille korraldajaks on teatritalu.

Taluteatrisõbra kinkekaart on mõeldud kultuuri- ja teatrihuvilisele, keda rõõmustab teatriharrastajate mängulust ning kes hindab hubast ja kodust õhkkonda unikaalses mängupaigas.


KINGITUSEST

Asukoht

Kaagna küla, Kanepi vald

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Sõltub lavastusest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Alle-Saija Teatritalu

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta