KARDISÕIT

Su sõber või kallim armastab kiirust? Kingi talle üks unustamatu kardisõit Tallinnas, Laagris või Põltsamaal. Meie valikust leiad kardisõiduelamuse nii algajale, kui ka juba kogenud motohuvilisele.

Kui otsid midagi veelgi ekstreemsemat, siis vaata ka: rallisõidud, sõitmine superautoga, ATV'd ja mootorsaanid.

Vali vaade
Tulemused: 14

KARDISÕIT

Kui maailma esimene kartauto ehitati 1956. aastal , siis meil peeti seitse aastat hiljem juba kardisõidu meistrivõistlusi. Kõige vanema autospordialana Eestis, on kardisõit jätkuvalt üheks lemmikuks nii väikeste kui ka suurte motohuviliste seas. Tead sõpra, kolleegi, miks mitte ka ämma (kes ei julge tunnistada, et on paandunud autofanaatik), kellel on suur uudishimu kiiruse vastu, kuid pole veel jõudnud oma unistusi täita? Lahtise kerega võidusõiduautona on just kartautod head esimesteks kiiruskatsetusteks. Meie viimase generatsiooni mudelid on piisavalt võimsad, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kardisõit pakub positiivset pinget ning parajat kogust adrenaliini, olles samal ajal turvaline kogemus, mis tagab sõitjale unustamatu elamuse.

Eesti spordikultuur on mitmekülgne, kasvõi näiteks võttes arvesse, et varasematel aastatel on korraldatud omanäoline tütre-isa võidusõit, millesugust maailmas pole varem veel tehtud. Nii on - motosport hobi või võistlusalana ei küsi ei vanust ega sugu. Seni kuni jalad pedaalideni ulatuvad, võib sõit alata! Lase sõbral kihutada kartidel teistega võidu, koge sõite paaris. Üht võime lubada - motospordi maailm on kõigile avatud ning varasem sõidukogemus ei mängi olulist rolli! Arvad, et oled oma sõpradest kiirem? Tule ja pane ennast lähedasega proovile!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18