Kardisõidud

Su sõber või kallim armastab kiirust? Meil on tema jaoks võimas ja ülikiire kingitus! Siia oleme kokku kogunud unustamatud kardisõiduelamused erineva tasemega kihutajatele. Kingi kardisõit ning adrenaliinisüst on kindlustatud.Meie valikus leidub sõite, mida saab nautida nii üksi, kui ka neid, mida saab koos seltskonnaga kogeda.

Sobib ka esimeseks sõidukatsetetuseks noorele motosõbrale.Kui neljarattalised kardid ei kõneta, pole hullu! Meie valik ei piirdu ainult nendega. Teistsuguse kingituse leidmiseks vaata ka rallisõidud , superautod  ATV-d ja mootorsaanide elamused.

Kohtume rajal!


Kui maailma esimene kartauto ehitati 1956. aastal , siis meil peeti seitse aastat hiljem juba kardisõidu meistrivõistlusi. Kõige vanema autospordialana Eestis, on kardisõit jätkuvalt üheks lemmikuks nii väikeste kui ka suurte motohuviliste seas. Tead sõpra, kolleegi, miks mitte ka ämma (kes ei julge tunnistada, et on paandunud autofanaatik), kellel on suur uudishimu kiiruse vastu, kuid pole veel jõudnud oma unistusi täita? Lahtise kerega võidusõiduautona on just kartautod head esimesteks kiiruskatsetusteks. Meie viimase generatsiooni mudelid on piisavalt võimsad, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. Kardisõit pakub positiivset pinget ning parajat kogust adrenaliini, olles samal ajal turvaline kogemus, mis tagab sõitjale unustamatu elamuse.

Eesti spordikultuur on mitmekülgne, kasvõi näiteks võttes arvesse, et varasematel aastatel on korraldatud omanäoline tütre-isa võidusõit, millesugust maailmas pole varem veel tehtud. Nii on - motosport hobi või võistlusalana ei küsi ei vanust ega sugu. Seni kuni jalad pedaalideni ulatuvad, võib sõit alata! Lase sõbral kihutada kartidel teistega võidu, koge sõite paaris. Üht võime lubada - motospordi maailm on kõigile avatud ning varasem sõidukogemus ei mängi olulist rolli! Arvad, et oled oma sõpradest kiirem? Tule ja pane ennast lähedasega proovile!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta