Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Veekeskus

Kas tunned, et vajad väikest eemalolekut ning lõõgastust? Tahad värskendust kehale ja vaimule? Veekeskus on suurepärane koht, kus veeta kvaliteetaega! Siit leiad parimad veekeskused üle Eesti.

Kui soovid aga hoopis midagi teistsugust, siis vaata ka kanuumatkad ja jahi- ja paadisõidud.

Vali vaade
Tulemused: 22

Kui tunned, et vajad puhkust ja väikest põgenemisteed argielust, siis veekeskus on parim lahendus! Üle maailma on veekeskused nii siseruumides kui ka väliskeskkonnas suurt populaarsust kogunud. Veekeskuste algusaastad ulatuvad 1940.date aastate lõppu, mil ehitati esimene väliveekeskus. Maailma esimene siseveekeskus ehitati 1958. aastal Kanadas, mis ainuüksi pole esimene maailmas, vaid ka kõige suurem. See veekeskus paikneb suures kaubanduskeskuses siiani ning seda külastab aastas ligi 50 miljonit inimest.

Eesti esimene kümblusasutus oli väidetavalt Viimsis, mille eeskujul hakkasid ka teised Eesti inimesed sarnaseid asutusi looma ning tänapäevaks on neid väga palju juurde tulnud. Eesti suurim veekeskus asub Pärnus, mis avati 2004.aastal.

Kas tunned vahel väsimust ning oled tüdinenud rutiinist? Kas tahaksid end turgutada ja lihtsalt mõned tunnid kodust eemal veeta? Veekeskus on suurepärane vaheldus pärast rasket päeva või hullumeelset nädalat


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18