Veekeskused

Kas tunned, et vajad väikest eemalolekut ning lõõgastust? Tahad värskendust kehale ja vaimule?-Meil on olemas lahendus!
Veekeskus on suurepärane koht, kus üksi, kahekesi või koos perega kvaliteetaega veeta! Võta aeg maha, naudi hetke endale - sa väärid seda!
Veekeskus on üheks meeliskohaks nii laste kui täiskasvanute seas. Kuidas saakski olla teisiti? Lõõgastav ja mõnus puhkus toob igaühele naeru suule!
Kui soovid aga veemõnusid nautida looduses, siis vaata kanuumatkad  ja jahi- ja paadisõidud.

 


Kui tunned, et vajad puhkust ja väikest põgenemisteed argielust, siis veekeskus on parim lahendus! Üle maailma on veekeskused nii siseruumides kui ka väliskeskkonnas suurt populaarsust kogunud. Veekeskuste algusaastad ulatuvad 1940.date aastate lõppu, mil ehitati esimene väliveekeskus. Maailma esimene siseveekeskus ehitati 1958. aastal Kanadas, mis ainuüksi pole esimene maailmas, vaid ka kõige suurem. See veekeskus paikneb suures kaubanduskeskuses siiani ning seda külastab aastas ligi 50 miljonit inimest.


Eesti esimene kümblusasutus oli väidetavalt Viimsis, mille eeskujul hakkasid ka teised Eesti inimesed sarnaseid asutusi looma ning tänapäevaks on neid väga palju juurde tulnud. Eesti suurim veekeskus asub Pärnus, mis avati 2004.aastal.
Kas tunned vahel väsimust ning oled tüdinenud rutiinist? Kas tahaksid end turgutada ja lihtsalt mõned tunnid kodust eemal veeta? Veekeskus on suurepärane vaheldus pärast rasket päeva või hullumeelset nädalat!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta