Veemõnud Atlantis H2O Aquapargis

Video
5.0 2 tagasisidet

Veemõnud Atlantis H2O Aquapargis


Viimsi
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

22,00 €

22,00 €

Kirjeldus

Atlantis H2O Aquapark on Eesti suurim veepark ning unikaalseim vee ja looduse avastuskeskus, kus tehakse teadust ujumispükstes, jätmata kedagi külmaks või…kuivaks.

See on terve veealune linn oma elanike ja nende lugudega, millele võrdset ei leia siinpool Mariaani sügavikku. Kogu veepark läbis 2019 aasta mais uuenduskuuri, oodates kõiki veesõpru uues kuues.

Atlantis H2O Aquapargis on mitmeid lõbusaid veeatraktsioone – lainebassein, ringvooluga bassein, kaheksa erinevat liutoru, millest pikimad on üle 120 m. Atlantises on ka väikelaste lusti- ja mänguala koos pisikestele mõeldud basseiniga, ronimisala ja kahe liutoruga. Atlantis H2O Aquapark on galerii kaudu ühendatud ka Tallinn Viimsi SPA spaa- ja saunakeskusega, kus on lisatasu eest võimalik nautida erinevaid spaa- ja saunamõnusid.

Tere tulemast Atlantisesse, veealusesse linna! 

NB! Veekeskus on renoveerimiseks suletud 08.05.23-31.05.23.


KINGITUSEST

Asukoht

Viimsi

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kindlasti tutvuda veekeskuse külastaja meelespeaga ning kõikide liutorude kasutusjuhenditega. Juhiste järgimine aitab igati kaasa meeldejääva lõõgastuse nautimisele veekeskuses.  Lisatasu ületatud külastusaja eest arvestatakse kehtivale hinnakirjale: 0,12 € / minut. Vautšer kehtib kõigil nädalapäevadel veekeskuse lahtioleku aegadel.
Lahtiolekuaegadega saad tutvuda siin. Veekeskuse liutorud suletakse 15 minutit enne sulgemist.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Atlantis H2O Aquapark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: