Fotosessioonid

Otsid kingituseks midagi, millel oleks suur sentimentaalne väärtus? Muidugi - üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna! Vali kingituseks mõnus ja nauditav fotosessioon stuudios või looduses, mis tooks välja parimad emotsioonid. Iga sessioon valmib kingisaaja soovide järgi. Kui aga kardad, et kingisaaja ei soovi päris modellitööd teha, siis vaata ka seltskondlike kingitusi, teatri-, kino- ja muuseumipileteid  ja erinevaid põgenemistubade võimalusi.

 

Vali vaade
Tulemused: 20

Fotosessioonid

Ümbritse end kaunite mälestuste ja kallite inimestega! Just nii saad hoida ka kõige raskemal ajal meele rõõmsana ja headest hetkedest saad taas motivatsiooni ja jõudu uute katsumuste seljatamiseks. Öeldakse ju, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Pildialbumid ja fotod üleüldse on ühed kõige sentimentaalsema väärtusega asjad üldse. Neid vaadates meenub hea mälestus, kallim või sõbrad, mis aitab üle saada näiteks stressist. Paraku ei ole igalühel ilusate piltide jaoks silma, kuigi elame ju ajastul, kus nutitelefonid võivad teha sama kvaliteediga fotoid kui kaameradki. Kuid sellele probleemile on äärmiselt lihtne lahendus - professionaalsed fotograafid.

Nemad teavad pildistamisest kõike ja tänu nendele saad jäädvustada imelised hetked enda lähedastega. Kingitus.ee pakub kingitusi, kus saad minna ise või saata näiteks sõbra fotosessioonile. Pildistaja kuulab ja arvestab alati kliendi soovidega ning kahe poole koostöös sünnivad pildid, mida saab imetleda veel aastakümneid. Muidugi on ka oluline, et sessioon oleks väga nauditav kogemus, toimugu see siis kas stuudios või looduses. Ilusatest hetkedest sünnib mälestus, millest tekib omakorda jutt või lugu, mida saab mitmeid kordi teistele inimestele edasi rääkida. Jaga mälestusi, võttes appi imekaunid fotod. Kingi kallimale, perele, sõpradele või kasvõi oma ülemusele kvaliteetaeg, mille käigus luuakse püsima jäävaid mälestusi. Kingi neile fotosessioon. See on ka hea investeering tulevikku!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18