Fotosessioon 'Kehamaastik'

Video
5.0 4 tagasisidet

Fotosessioon 'Kehamaastik'


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

245,00 €

245,00 €

Kirjeldus

Unikaalne aktifotosessioon paneb oma kehasse taas armuma!

Fotosessioon 'Kehamaastik' on täiesti uus lähenemine aktifotole. Pildistamine toimub fototaustal, et tuua välja kehakumerused. Korraga keskendutakse ühele kehaosale - olgu selleks rind, puus, kõht vms (ühe sessiooni ajal saab töötada mitme 'kehamaastikuga'). Tulemus on anonüümne ent väga isikupärane ning sobib imehästi ka seinale riputamiseks. Vastavalt julgusele nii esikusse kui magamistuppa.

Fotograaf: "Iga keha on eriline ja mulle meeldib oma fotodega tõestada ka kõige suurematele skeptikutele (üldiselt on nendeks naised ise), et iga kehakuju on imeline ja kaunis."

Mida kingitus sisaldab? 1-tunnine fotosessioon professionaalse fotograafiga mugavas ja õdusas õhkkonnas. Eelnevalt toimub kohtumine (soovi korral Skype teel), et tutvuda ja ideid jagada. Peale fotosessiooni saad koos fotograafiga valida välja 20 fotot töötlemiseks.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 

Fotosessiooni on võimalik läbi viia vastavalt soovile Tallinnas fotostuudios või kodustuudios. 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Fifi Butiik

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 4 tagasisidet

Kliendid on öelnud

***

See oli väga huvitav kogemus/elamus ???? Soovitasin juba ka sõpradele ???? Fotograaf meile väga meeldis ???? ta on kena armas ja väga professionaalne, oskas meid hästi juhtida. Temaga oli väga kerge suhelda ???? Alguses oli küll piinlik, aga natukese aja pärast kõik oli hästi ???? Õhkkond oli vaba ja positiivne. Oleme mehega väga õnnelikud, et me saame üliilusad pildid meist, mis on igaveseks mälestuseks ???? Kui me sealt valja tulime, ei uskunud, et mis me oleme ära teinud ???? See pildistamise protsess jääb igaveseks meelde ????, sest see on midagi väga erilist ja samas see oli ka meie esimene pildistamine fotograafi juures. Fotoshoodi toimumiskoht - väike, armas, kodune ???? Saime ainult häid emotsioone ????

***

Vau! See oli tõeliselt vägev kogemus - sessioon oli nii vaba ja mõnus, fotograaf juhendas ja pakkus välja erinevaid ideid. Suhelda oli kerge ja pildistamine oli lõbus. Olin esimest korda võõra inimese ees ihualasti, kuid ei tundnud mingeid komplekse. Kiidan väga!