Fotosessioon 'Kehamaastik'

Video
5.0 5 tagasisidet

Fotosessioon 'Kehamaastik'


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

195 €

195 €

Elamuse kirjeldus

Unikaalne aktifotosessioon paneb oma kehasse taas armuma!

Fotosessioon 'Kehamaastik' on täiesti uus lähenemine aktifotole. Pildistamine toimub fototaustal, et tuua välja kehakumerused. Korraga keskendutakse ühele kehaosale - olgu selleks rind, puus, kõht vms (ühe sessiooni ajal saab töötada mitme 'kehamaastikuga'). Tulemus on anonüümne ent väga isikupärane ning sobib imehästi ka seinale riputamiseks. Vastavalt julgusele nii esikusse kui magamistuppa.

Fotograaf: "Iga keha on eriline ja mulle meeldib oma fotodega tõestada ka kõige suurematele skeptikutele (üldiselt on nendeks naised ise), et iga kehakuju on imeline ja kaunis."

Mida kingitus sisaldab? 1-tunnine fotosessioon professionaalse fotograafiga mugavas ja õdusas õhkkonnas. Eelnevalt toimub kohtumine (soovi korral Skype teel), et tutvuda ja ideid jagada. Peale fotosessiooni saad koos fotograafiga valida välja 20 fotot töötlemiseks.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 

Fotosessiooni on võimalik läbi viia vastavalt soovile Tallinnas fotostuudios või kodustuudios. 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Fifi OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 5 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

M.

Vau! See oli tõeliselt vägev kogemus - sessioon oli nii vaba ja mõnus, fotograaf juhendas ja pakkus välja erinevaid ideid. Suhelda oli kerge ja pildistamine oli lõbus. Olin esimest korda võõra inimese ees ihualasti, kuid ei tundnud mingeid komplekse. Kiidan väga!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta