Trühvlite valmistamise õpituba seltskonnale

0.0 0 tagasisidet

Trühvlite valmistamise õpituba seltskonnale


Tallinn
1-10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

350,00 €

350,00 €

Kirjeldus

Suus sulavad trühvlid 

Meeleolukas ja magus! Signelly õpitubade trühvlikoolitus paneb silmad särama ja viib keele alla kõigil śokolaadi armastajatel Õpitoas valmivad oma kätega tehtud ja oma valitud katetega trühvlikommid. Need asetatakse kaunisse karpi aga paljud süüakse ka kohe ära. Kaunistad trühvlid ja viid karbiga kaasa. Oskuse ja retseptid hiljem kodus harjutamiseks. Trühvlite valmistamise õpituba on populaarne paaritunnine üritus, kus igaüks saab hakkama! Saad teada põnevaid fakte śokolaadi ajaloost ja õpid mitmekülgseid võimalusi neid maiuseid ise teha.

Elamus, mis on ideaalne tüdrukute õhtuks, valentinipäeva ja emadepäeva kingituseks, ettevõtete firmapidudel ja suvepäevadel või mõne muu sündmuse tähistamiseks!

Mida kingitus sisaldab? Töötuba seltskonnale, mille käigus valmistatakse endale trühvlid, mida saab kohe nautida või kaasa võtta.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1-1,5 tundi.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Koolitus toimub eesti keeles. Kui grupp on ingliskeelne, siis on koolitust võimalik läbida ka inglise keeles.

Õpituba korraldatakse maksimaalselt 40 inimesele (iga kümne osavõtja kohta tuleb lisaks osta kinkekaart).
Kestus sõltub osalejate arvust.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Signelly õpitoad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta