Kingitused Ida-Viru maakonnas

Kas teadsid, et Kohtla-Järve on põlevkivi pealinn, Narva meie sügispealinn ja Ida-Virumaad kutsutakse üleüldiselt ka Eesti oma seiklusmaaks? Lisaks neile kolmele faktile peitub seal pealtnäha kauges paigas ka palju muud huvitavat, mis lausa ootab avastamist! Parim kingitus on elamus ning miks mitte elamus Ida-Viru maakonnas?

Lisaks Ida-Virumaale on meie valikus ka teisi asukoha põhiselt jaotatud elamuskategooriaid, näiteks kingitused Tallinnas , kingitused Harjumaal  ja ka täiesti teisest Eesti otsast - kingitused Saaremaal .

Vali vaade
Tulemused: 103
Vaadatud 60 - 103

Kingitused Ida-Viru maakonnas

Kas teadsid, et Narva jõgi on Eesti veerohkeim jõgi, Kurtna järvestik Eesti suurim järvistu ja Valaste juga Eesti kõrgeim juga? Samuti asub just Ida-Virumaal ka Balti klindi kõige kõrgem osa – Ontika pankrannik. Kuid sellega lugu veel ei piirdu. Narva-Jõesuus asub Eesti pikim rand, mille kogupikkuseks on 7.5 kilomeetrit. Eesti soojuselektrijaamas asuvad Eesti kõrgeimad korstnad ning Estonia kaevandus on suurim maa-alune põlevkivikaevandus, mis alustas tööd 1972. aastal ning töötab tänase päevani. Pealtnäha kauge ja üksluine Ida-Virumaa ei lakka meid üllatamast. Seda nii eespool mainitud faktide kuid ka paljude omapäraste elamuste poolest.

Elamusi leidub Ida-Virumaal nii maa all kui ka mäe otsas. Seal paiknev Eesti Kaevandusmuuseum pakub isemoodi elamusi, mis sobiks kingiks ka neile, kes on pealtnäha kõik huvitava oma elus juba ära teinud. Seega miks mitte proovida midagi täiesti uut – näiteks kaevuri kiirkursust? Suundudes tagasi maapinnale ja kõrgemalegi veel – meie valikust leiab ka Kiviõli Seikluspargi kinkekaardi, mille saab lunastada mistahes suviste või talviste tegevust vastu. Ägedaid elamusi leidub veelgi – pakume ka erinevaid Jetpacki ja Flyboardi lende, mis sobivad kõigile, kellele meeldib adrenaliin ja kes sooviks kogeda midagi ebatavalist. Rahulikemale hingedele soovitaksime erinevaid hoolitsusi ja spaapakette, mida pakub näiteks Narva-Jõesuu Spa & Sanatoorium.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18