Fotoraamat oma fotodega

0.0 0 tagasisidet

Fotoraamat oma fotodega


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

54,00 €

54,00 €

Kirjeldus

Kingi mälestusi!

Fotoraamatu kujundus ja tellimine Printmeeasy.com keskkonnast. Kingi mälestusi!

Kellele kingitus sobib? Mis võiks olla veel toredam, kui teha meeldejääv kingitus oma lähedasele – isale või emale, vanaemale või vanaisale, vennale või õele, või hoopis sõbrale või armsamale. Valmista neile rõõmu kauni ning isikupärase fotoraamatu kinkimisega, mille saaja saab ise luua oma fantaasia järgi Printmeeasy keskkonnas. Suurepärane võimalus talletada elu tähtsaimad sündmused – lapse sünd, pulmad või eriline puhkusereis.

Printmeeasy veebikeskkonna eripäraks on, et fotoraamatute kujunduse ja tellimise protsess on lihtne ja kiire. Lae oma fotod üles – kujunda/vormista – saa kätte. Fotoraamatu saab kujundada nii arvutis kui ka mobiiltelefonis ja tellida kohaletoomisega. Tänu professionaalsele tehnikale ja pädevale meeskonnale tagatakse fotoraamatu kõrgeim kvaliteet.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab kõvakaanelist fotoraamatut mõõdus 25x25 cm ja mahuga 24 lehekülge trükki, kinkepakendit ja tarnimist valitud pakiautomaadi Eestis. Sisulehed on trükitud valikul kas 150 gr poolläikivale või 160 gr matile paberile. Soovi korral saab valida fotoraamatu erinevaid mõõtusid ning lehekülgede arvu.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

PrintMeEasy

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: