Valikuga kinkekaart

Kodutohter tellimus (6 kuud)

Kodutohter tellimus (6 kuud)


Üle Eesti

24,90 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
24,90 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Hea tervise ja elurõõmu ajakiri!

Ajakiri Kodutohter on Eesti kõige suurem, tuntum ja loetum terviseajakiri, mis on ilmunud juba üle 30 aasta. Ajakirjas annavad Eesti parimad asjatundjad kogu perele nõu, kuidas terveks jääda ja terveks saada. Oma ala tunnustatud spetsialistid tutvustavad tänapäevaseid põhimõtteid ja võimalusi nii füüsilise kui ka vaimse tervise hoidmiseks ning vajadusel ravimiseks. Oma kogemusi jagavad ka lugejad, ilmuvad ülevaatlikud artiklid päevakajalistel tervise- ja heaoluteemadel ning iga kuu räägib mõni tuntud Eesti inimene, kuidas tema enda eest hoolitseb.

Loomulikult leiab ajakirjast ka meelelahutust, lugejamängu ning soovitusi nii tervisliku toidu valmisel, liikumise harrastamisel kui ka aju treenimisel. 


Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Kodutohter kuue kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

6 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta