Kodutohter tellimus (6 kuud)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Kodutohter tellimus (6 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

24,90 €

24,90 €

Elamuse kirjeldus

Hea tervise ja elurõõmu ajakiri!

Ajakiri Kodutohter on Eesti kõige suurem, tuntum ja loetum terviseajakiri, mis on ilmunud juba üle 30 aasta. Ajakirjas annavad Eesti parimad asjatundjad kogu perele nõu, kuidas terveks jääda ja terveks saada. Oma ala tunnustatud spetsialistid tutvustavad tänapäevaseid põhimõtteid ja võimalusi nii füüsilise kui ka vaimse tervise hoidmiseks ning vajadusel ravimiseks. Oma kogemusi jagavad ka lugejad, ilmuvad ülevaatlikud artiklid päevakajalistel tervise- ja heaoluteemadel ning iga kuu räägib mõni tuntud Eesti inimene, kuidas tema enda eest hoolitseb.

Loomulikult leiab ajakirjast ka meelelahutust, lugejamängu ning soovitusi nii tervisliku toidu valmisel, liikumise harrastamisel kui ka aju treenimisel. 


Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Kodutohter kuue kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

6 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta