Kodutohter tellimus (6 kuud)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Kodutohter tellimus (6 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

27,90 €

27,90 €

Kirjeldus

Hea tervise ja elurõõmu ajakiri!

Ajakiri Kodutohter on Eesti kõige suurem, tuntum ja loetum terviseajakiri, mis on ilmunud juba üle 30 aasta. Ajakirjas annavad Eesti parimad asjatundjad kogu perele nõu, kuidas terveks jääda ja terveks saada. Oma ala tunnustatud spetsialistid tutvustavad tänapäevaseid põhimõtteid ja võimalusi nii füüsilise kui ka vaimse tervise hoidmiseks ning vajadusel ravimiseks. Oma kogemusi jagavad ka lugejad, ilmuvad ülevaatlikud artiklid päevakajalistel tervise- ja heaoluteemadel ning iga kuu räägib mõni tuntud Eesti inimene, kuidas tema enda eest hoolitseb.

Loomulikult leiab ajakirjast ka meelelahutust, lugejamängu ning soovitusi nii tervisliku toidu valmisel, liikumise harrastamisel kui ka aju treenimisel. 


Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Kodutohter kuue kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

6 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri ilmub igakuiselt, 12 korda aastas. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Ühinenud ajakirjad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta