Ajakirja Aed tellimus (12 kuud)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Ajakirja Aed tellimus (12 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

32,50 €

32,50 €

Kirjeldus

Parim aiandusajakiri rohenäpule!

Ajakiri Aed on suurim vaid aiandusele pühendatud ajakiri Eestis, kust leiab ohtralt praktilisi ja väärt nõuandeid nii alles alustav kui ka juba kogenud rohenäpp. Ajakiri on heaks kaaslaseks kõigile, kel aiandus südamelähedane ning kes soovivad saada asjalikke ning ajakohaseid soovitusi ja näpunäiteid aias tegutsemiseks igal aasta- ja hooajal.

Ajakirjast leiad ekspertide nõuandeid, inspireerivaid aedu meilt ja mujalt, lugusid inimestest, kelle kireks on taimed ning põnevat isetegemist.

 Mida kingitus sisaldab? Ajakirja Aed 12 kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

12 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Ajakiri Aed 12 kuu tellimus sisaldab 6 numbrit, ajakiri ilmub jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris ja novembris. Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Ühinenud ajakirjad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta