TM Kodu & Ehitus tellimus (12 kuud)

Uus!
0.0 0 tagasisidet

TM Kodu & Ehitus tellimus (12 kuud)


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,90 €

50,90 €

Kirjeldus

Eesti kõige praktilisem ja suurem ehitusajakiri!

Ajakiri TM Kodu & Ehitus on läbinisti praktiline ja kasulik ajakiri, mis keskendub koduehituse, remondi ja renoveerimisega seotud teemadele. Ehitus ja remont on ääretult laiad valdkonnad, hõlmates nii materjale, tööriistu, tehnikat kui tehnoloogiat ja seda kõike nii sees- kui väljaspool maja.

TM Kodu & Ehitus toob Sinuni kasulikud võrdlused ja testid, tutvustab uusi materjale, jagab põnevaid kogemusi ja nõuandeid, annab soovitusi energia säästmiseks ja uute materjalide proovimiseks ja on abiks ka aialapi rajamisel. Ajakirjast leiab huvitavat lugemist nii suuremate kui ka väiksemate ehitustöödega tegeleja või alles remonti planeeriv huviline.


Mida kingitus sisaldab? Ajakirja TM Kodu & Ehitus 12 kuu tellimust.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

12 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.

TM Kodu & Ehitus põhiväljaanne ilmub 11 korda aastas, ajakiri ei ilmu augustis. Aprillis ilmub eri TMKE Remont, juulis TMKE Tehnika ja oktoobris TMKE Energia. Lisad postitatakse kõigile, kellel on selle ilmumise hetkel kehtiv põhiajakirja tellimus.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Ühinenud ajakirjad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta