Maa-alune ekskursioon Eesti Kaevandusmuuseumis

0.0 1 tagasisidet

Maa-alune ekskursioon Eesti Kaevandusmuuseumis


Kohtla-Nõmme
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

23,00 €

23,00 €

Kirjeldus

Tule avasta Eesti sügavaim elamus!

Kaevurite kiirkursus Eesti kaevandusmuuseumis viib sind tõelistesse kaevanduskäikudesse, kus saad oma kaevuriteadmised ja -oskused proovile panna! Kui tahad tõelisest kaevurielust maigu suhu saada, siis ei jää muud üle, kui kummikud jalga, puhvaika selga, lamp kätte ning juba laskumegi üheskoos 8 meetrit allapool asuvatesse käikudesse! Sest kus mujal, kui maa all näed, kuuled ja tunned just seda, mida mehed, kes mitukümmend aastat igapäevaselt maa all rasket tööd tegid, kogeda võisid.

Mida kingitus sisaldab? Teekond läbitakse giidiga hämmastavate kaevanduslugude ja põnevate tegevuste saatel. Kiirkursusel tutvutakse kaevurite tööpaikade ja maa-aluse lõhkeainelaoga, oma silmaga saab näha ning käega katsuda kaevandustehnikat ning sõita kaevurite kombel tõelise maa-aluse rongiga. Tööpäeva lõpuks saavad tublid kiirkursusel osalenud kaevurid tasustatud ja autasustatud.


KINGITUSEST

Asukoht

Kohtla-Nõmme

Riietus

Soojad riided.

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Aeg tuleb ette broneerida võttes ühendust teenusepakkujaga. Võimalus tellida kohapeal ka kaevurilõuna. Kursus toimub kui vajalik osalejate miinimumarv 10 on täitunud. Juhul kui tulla üksi lisandub giiditasu 40€.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

SA Eesti Kaevandusmuuseum

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: