Yoni-, Lingam-, rinna- ja kogu keha massaažikooli eluaegne ligipääs

Soodus!
5.0 1 tagasisidet

Yoni-, Lingam-, rinna- ja kogu keha massaažikooli eluaegne ligipääs


Üle Eesti
1-2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

143,20 € 179,00 € -20% Algne hind: 179,00 €

143,20 € -%
179,00 €
Algne hind: 179,00 €

Kirjeldus

Eluaegne Naudingute Kooli liikmelisus

Naudingud.ee kinkekaart on omanäoline ja elevust tekitav kingitus. Veebipõhised massaažikursused on sisukad, diskreetsed ning väärt elamus igale täiskasvanule. Selleks, et õpetused oleksid praktilised ja elutruud, on sessioonid viidud läbi päris inimestel.

Videod on maitsekad, kvaliteetsed ja lihtsasti jälgitavad. Kõik videokursused sisaldavad täispikka näidis massaažisessiooni, palju selgitusi ning boonusena eraldi kasutatavat hääljuhist.

Mitmekesised tehnikad ja detailsed juhendid aitavad omandada oskuseid paarisuhte seksuaalsuse arendamiseks või (taas)leidmiseks, läheduse ja usalduse tunde kasvatamiseks ning (voodi)ellu vahelduse toomiseks.

 Mida kingitus sisaldab? Eluaegset ligipääsu kõigile olemasolevatele ja tulevastele Naudingud.ee veebikooli kursustele. Naudingud.ee annetab 10% realiseeritud kinkekaartide tulust Varjupaikade MTÜ-le.

- Lingam massaaž ehk kuidas puudutada meest (57 minutit)

Lingami ehk mehe suguelundi massaaž on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks ja seda põhjusega. Lisaks naudingule, mis massaažiga kaasneb, on sel mitmeid muidki kasulikke omadusi - alustades suhte paranemisest ja pingete vähenemisest kuni meeste erektsioonihäirete ja enneaegse seemnepurske ravini. Seega on tegemist kindlasti ühe suurepärase vahendiga oma paarisuhte ja voodielu vürtsitamiseks.

Lingami massaaži koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad õppida seda iidset kunsti. Kursus on informatiivne ja samm sammult käiakse läbi kõik olulised detailid lõõgastava massaažiseansi jaoks. Kogenud juhendaja näitab üle 30 tehnika, kuidas meest hellitada ja pingetest vabastada.

Sensuaalne massaaž toob paarisuhtesse intiimsust ja lähedust. Lingam massaaži praktiseerimine pikendab vahekorra kestvust ja tõstab selle kvaliteeti. Praktika on näidanud, et tulemused on ülipositiivsed mõlema partneri jaoks! Pealegi ei ole uute oskuste õppimine olnud varem nii lõbus ja nauditav.


- Yoni massaaž ehk kuidas puudutada naist (54 minutit)

Õpi sensuaalse puudutuse kunsti, millega leiad tee naise südamesse. Yoni massaaž on eriline ja erutav puudutuse viis, mis lisaks lähedusel ja intiimsusele on ka igapäevaelu rikastav ja tervistav kogemus. Naudinguid pakkuv massaažisessioon loob suhtes usaldust ja lähedust ning tõstab naise energiataset ja enesekindlust.

Kuna naised on väga sagedasti seksuaalsuse pannud oma peas luku taha, siis vajavad nad naudingute kogemiseks aega ja turvatunnet. Õpid siin kursusel, kuidas oma naisele pakkuda armastuse ja usalduse tunnet, et avada tema mõtted ja keha intiimsusele ja orgasmidele. Tulemuseks on õnnelik naine ja rahulduspakkuv suhe. Partnerite teineteise mõistmine paraneb ja armastus saab uue hingamise.


- Sensuaalne rinnamassaaž (36 minutit)

Sensuaalse rinnamassaaži kursusel õpid, kuidas tõsta naise keha tundlikkust, kuidas panna liikuma seksuaalenergiad ning seeläbi avada naine rinnaorgasmidele.

Rinnad on naiste jaoks olulised energiakeskused, sest rinnad on tugevalt seotud südamega. Ent samas on palju naisi, kes kannatavad nibude tundlikkuse kaotuse all ja paljudele ei meeldi, et nende rindu puudutatakse. Hea energiataseme ja tervise nimel peaksime aga oma rindu üsna sageli masseerima. Rinnamassaaži videokursus pakub Sulle 14 erinevat tehnikat, kuidas seda piirkonda masseerida. Kõige nauditavam on massaaži kogemine läbi oma partneri käte, kuid on ka tehnikaid, mida naine saab ise enda peal kasutada


- Kogu keha massaaž - ärata keha energiad ja tundlikkus (76 minutit).

Sellel kursusel õpid, kuidas nauditava massaažiga tõsta keha tundlikkust ning kasvatada erutust. See on unikaalne segu Tai ja Marma massaažist ning sisaldab elemente taoistlikkust punktmassaažist, klassikalisest massaažist ja õrnast puudutusest. Sessioon pakub Su partnerile lõõgastust ja naudinguid. Sobilik nii meestele kui naistele.

 

Kingitus on mõeldud 18+ vanuses täiskasvanutele, kellele seksuaalsus ja intiimne lähedus on olulised ja huvipakkuvad teemad.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Antud kinkekaardi koodiga ei saa kursustele registreerida, kood tuleb edastada teenusepakkujale, et saada kursustele ligipääs.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Naudingud.ee

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet