Persoonibrändi veebiakadeemia

Soodus!
5.0 1 tagasisidet

Persoonibrändi veebiakadeemia


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

149,00 € 249,00 € -40% Algne hind: 249,00 €

149,00 € -%
249,00 €
Algne hind: 249,00 €

Kirjeldus

Praktiline kingitus, mille abil saab endale luua tugeva ja eristuva persoonibrändi

Digitaalsel persoonibrändil on järjest olulisem ja kriitilisem roll ōige ja professionaalse kuvandi loomisel. See on kasulik igas valdkonnas, ametikohal ja igas vanuses inimestele. Tugeva persoonibrändi abil tugevdatakse firma brändi ja luuakse autentseid suhteid klientide, koostööpartnerite ja oma töötajatega. Aga luuakse ka endale võimalusi, ehitatakse karjääri ja saavutatakse palju erinevaid muidki eesmärke.

Selle paketi eesmärk on aidata lahti mõtestada oma persoonibränd tervikuna. Sul aidatakse luua selge visioon kuhu, millises suunas ja miks liikuda. Koostatakse sinu persoonibrändi konkreetne tegevusplaan, et seeläbi oma eesmärke saavutada ja neid ka mõõta.
Tugev persoonibränd aitab sul suurendada nähtavust, usaldusväärsust ja kasumlikkust, saada selgust, luua ekspertkuvand, annab praktilisi teadmisi, inspiratsiooni ja konkreetse sihi.

Ettevõtjataustaga turundus- ja müügieksperdid Evelin Org ja Olesija Saue aitavad sul jõuda selguseni mitmetes küsimustes enda persoonibrändi kohta, saad inspiratsiooni ja praktilisi tööriistu tegutsemiseks.

Muuhulgas saad vastuse näiteks küsimustele: kuidas konkurentidest eristuda olles sina ise; kes on sinu ideaalne klient; kuidas valida enda jaoks sobivad kanalid ja kuidas müüa personaalselt ja autentselt.

Mida kingitus sisaldab? Persoonibrändi veebiakadeemia koosneb seitsmest moodulist, mida saab endale sobival ajas ja kohas läbida. See hõlmab 30 aastat kombineeritud praktikat, vähemalt 150 raamatu jagu teadmisi, üle 20 rahvusvahelise uuringu, 308 lk väärtusliku sisu “Bränd nimega Sina” digiraamatu näol ja 100 praktilist sammu.

Lähemalt persoonibrändi veebiakadeemiast saad lugeda siit.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

7 nädalat

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Bränd nimega Sina

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: