Intiimsete kaupade veebipoe yesyes.ee kinkekaart

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Intiimsete kaupade veebipoe yesyes.ee kinkekaart


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

15,00 € 30,00 € 50,00 € 75,00 € 100,00 € 150,00 € 200,00 €

15,00 €

Kirjeldus

Kingi naudinguid!

yesyes.ee on laia ja mitmekesise valikuga intiimkaupade e-pood, mis pakub klientidele vaid kõrgeima kvaliteediga tooteid ning saab selle eest parimaid hinnanguid. 
yesyes.ee kinkekaart annab sulle võimaluse lisada oma seksuaalelule uusi värve, vürtsikaid varjundeid ja seni kogemata tundeid.

Mida kingitus sisaldab?
 Kinkekaardi väärtuses veebipoe www.yesyes.ee tooteid.

Kingitus sobib igale täiskasvanule, kes soovib vürtsitada oma intiimelu ning avastada uusi naudinguid.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kinkekaarte saavad kasutada vähemalt 18-aastased isikud.
Kinkekaart kehtib veebipoes www.yesyes.ee (veebist ostmisel saatke palun kinkekaardi reserveeringu kood aadressile info@yesyes.ee). Kui ostetud kauba maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis ülejäänud summat ei tagastata. Kui soovid osta tooteid, mille väärtus on suurem kui kinkekaardi väärtus, saad ülejäänud summa juurde maksta.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

yesyes.ee

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: