Meresuu signatuurhoolitsus näole ja kehale

Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Meresuu signatuurhoolitsus näole ja kehale


Narva-Jõesuu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

83,00 €

83,00 €

Kirjeldus

See luksuslik kogu keha hõlmav hoolitsus paneb Sind unustama kõik argipäeva mured ning viib täieliku lõõgastuse ja heaoluni

Hoolitsus algab kogu keha koorimisega, millele järgneb lõõgastava toimega vann roosivee vahuga. Vannile järgneb seljamassaaž soojade kividega, misjärel kantakse kehale niisutav kreem. Järgmise sammuna tuleb luksuslik näohoolitsus, mis sisaldab nii naha kerget koorimist kui ka näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna massaaži. Peale massaaži kantakse nahale sära andev niisutav näomask, maski toimimise ajal naudite kätemassaaži. Hoolitsus lõpetuseks kantakse näonahale niisutavat kreemi.

Mida elamuskingitus sisaldab?
• 90 min luksuslik kehahoolitsus
• Hoolitsusejärgne lõõgastumine ja tassike teed ilumaailma hubases lounge’is
• Tasuta parkimine

2008. aastal avatud Meresuu SPA hotell asub ajaloohõngulises kuurortlinnas Narva-Jõesuus, Eestimaa pikima liivaranna vahetus läheduses kauni männimetsa all. Lisaks tavapärastele hotelliteenustele pakub Meresuu Spa võimalust aktiivselt ja tervislikult puhata. Meresuu SPA hubane Ilu- ja tervisemaailm pakub hoolitsusi ja rituaale ka kõige nõudlikumale külalisele. Hotellist leiad ka väliterassi ja basseinidega saunakeskuse, spordiklubi koos jõusaaliga, väikelaste mängutoa ja restorani Meloodia.


KINGITUSEST

Asukoht

Narva-Jõesuu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Meresuu SPA & Hotell

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

Tõeline luksus ja lõõgastus!

Kui sa ei suuda otsustada, kas vajad lõõgastavat vannihoolitsust, massaaži või hoopis näohoolitsust, siis võta need kõik! Olen küll alati spaas käies broneerinud endale kas massaaži või kehahoolitsuse, kuid sellist luksuslikku hoolitsuspaketti ma polnud endale veel varem lubanud. Hoolitsus kestis kokku 1,5 tundi - algas ülimõnusa vahuvanniga (vahtu oli tõepoolest palju!), peale seda tehti mulle massaaž ning seejärel näohoolitus. Ehk siis sisaldab pakett kõike vjalikku täiuslikuks lõõgastuseks ja heaoluks! Tundisn, et mul oli sellist poputamist juba ammu vaja! Salongi astus sisse pinges ja väsinud tööinimene ning sealt väljus uus mina - mured olid kadunud, igasugused pingeid tekitavad mõtted seljataha jäänud ning peeglist vaatas vastu rõõmus ja rõõsa Kadri :)


Miks seda elamust kogeda?

  • Et taastada aripäeval endast välja antud energia ning tunda end imeliselt!
  • Tegemist on tõesti luksusliku ning keskmisest kallima hoolitsusega, aga ütleme nii, et kord aastas võib tubli tööinimene end sellise elamusega küll premeerida!
  •  Kolm ühes hoolitus - säästad aega, kuid saad kõik lõõgastumiseks vajaminevad protseduurid tehtud :)


Soovitame vaadata ka: