Spaa paketid

Arvestades, milline ilm Eestis pidevalt on, siis tasub kindlasti pilgud pöörata erinevate SPA pakettide poole. Enamjaolt on üks SPA puhkus lühikene, kuid selle ajaga saate väga edukalt oma akud täis laadida. Valik on väga lai ja igaüks leiab endale just õige kaugusega SPA.

Lisaks SPA külastusele ei tasu ära unustada ka sinna juurde kuuluvaid iluteenuseid ja massaaže.

60 - 61

Tihti arvatakse, et keha ja vaimu puhkamiseks on vaja sõita mõnda kaugesse Aasia riiki, kuid tegelikult see nii ei ole. Eestis on väga palju kõrge kvaliteediga SPA-si, kus on võimalik täielikult lõõgastuda ja nautida kõige paremaid teenuseid. Miks mitte soetada endale SPA pakett, ning enda kallimale teha meeldiv üllatus lõõgastava nädalalõpu näol.

Kindlasti leiate oma kiire elutempo juures ühe nädalalõpu, mis sobib nii teile, kui ka teie kaaslasele. Samuti on võimalik see muuta eriliseks kasutades näiteks Laulasmaa romantikahetkede paketti. Kiires igapäevases elus kipume tihti ära unustama, kui oluline on endale vahepeal meelde tuletada, mis asi on romantika ja puhkus. Need kaks käivad omavahel käsikäes ja enda kallimaga puhkusel olles kaovad murepilved ja särab vaid ere päike.

SPA paketid on väga erinevaid, kuid nende kõigi ühine nimetaja on puhkus. Paljud paketid sisaldavad endas lisaks spaa maagiale ka massaaži. Kui aga olete inimene, kes soovib aega veeta ka veemõnusid nautides, siis Teie jaoks on meie valikus Spaa pakett kahele “Turgutus Termides”. Lisaks sellele, et saate vees mõnuleda on teil võimalik tutvust teha ka Pärnu linnaga. Eesti spaade valik on väga lai, ning sarnaselt sellele on meie spaa paketid jaotunud üle terve Eesti. Soovi korral on võimalik külastada spaase näiteks Narva-Jõesuus, Pärnus, Laulasmaal, kuid miks ka mitte Viimsis.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta