Meisterda kodus! Ökoelu komplekt

0.0 0 tagasisidet

Meisterda kodus! Ökoelu komplekt


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

28,00 €

28,00 €

Kirjeldus

Ökonobenäpu unistus

Ökoelu meisterduskomplekt on praktiline kingitus kõikidele „ökonobenäppudele“. Komplektist leiab kõik vajaliku, et ise mesikangast toidumähikud, niisutava sheavõi kreemi ja ravimtaimedega seebid valmis teha. Meisterdamist jätkub kogu päevaks või järjest kolmeks toredaks meisterdamisõhtuks koos hea sõbraga.

Mida kingitus sisaldab?

• Mesikanga valmistamiseks kangad, mesisüdamed ja vahalehed
• Kreemi valmistamiseks rafineerimata sheavõi, kreemipurgid ja sildid pakkimiseks
• Seepide valmistamiseks on komplektis seebimass, ravimtaimed, soolaterad, aroomiõlid ja juhendid seepide ning kinkekottide meisterdamiseks

Kingitus on sobilik kõigile, kellel on huvi ökokosmeetika, keskkonnahoiu ja isetegemise vastu. Hoiame koos keskkonda puhtamana!


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Örreke

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta