Kingitused Tallinnas

Oled jõudnud kingitused Tallinnas kategooriasse, mille alt leiad üle 600 erisuguse kingiidee. Meie kallis pealinn ei peatu meid üllatamast ning kategooria valikust võid leida ka põlisele tallinlasele uusi ning huvitavaid elamusi.

Kui kingitused Tallinnas kategooria jääb aga liiga kitsaks, võid avastada ka elamuskingitusi Tallinna lähiümbruses - seda näiteks kingitused Harjumaal  kategooria alt. Kindlasti soovitame pilgu peale heita ka kategooriale uued kingitused .

Vali vaade
Tulemused: 621
Vaadatud 60 - 621

Kingitused Tallinnas

Kingitused Tallinnas kategooria üks populaarseimatest elamustest on pärit Tondi Lasketiirust - laskmine käsirelvadest “Sõprade eri”. Sealses siselasketiirus on tõeliselt soodsad, mugavad ja kvaliteetsed tingimused igasuguste tulirelvade sõpradele, võimaldades ohutult professionaalse juhenduse toel proovida väga laias valikus erinevaid tulirelvasid. Gurmaane üllatame me aga hoopis väljapaistvate elamustega, mis on saadaval ainult Kingitus.ee valikust. Nendeks elamusteks on sita teeninduse õhtusöök, õhtusöök pilkases pimeduses ja ka täiesti uus õuduste õhtusöök. Viimane sisaldab endas imemaitsvat kolmekäigulist õhtusööki ning meeldejäävat elamust vanas NO99 teatrihoones. Selliseid ainulaadseid elamusi, mida mujalt ei leia, on meil veel - näiteks superautode sõidud.

Superautode valikus on meil järgmised sportlikud ja võimsad masinad: Ferrari F430, Lamborghini Gallardo ja KTM X-Bow R. Ühed ostetuimad massaažid käesoleva kategooria valikust on aga näiteks šokolaadimassaaž, tai õlimassaaž Thaiana salongis ja rullmassaaž.Eespool nimetatud elamused moodustavad vaid tolmukübeme suuruse osakese antud kategooria täielikust valikust - kokku leiad kingitused Tallinnas kategooria alt ligikaudu 600 erisugust kingiideed. Nõnda laialdase valikuga võime sulle garanteerida - milline sinu kingi saaja ka poleks leidub siin kindlasti ka midagi, mis sobib just talle! Lisaks kingitustele Tallinnas soovitame kindlasti pilgu peale heita ka elamuskingitustele Tallinna lähiümbruses - seda näiteks kingitused Harjumaal kategooria abil. Rõõmsaid kingiotsinguid!

 

 

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta