Valikuga kinkekaart

Keraamikakursus

Keraamikakursus


Tallinn
2 In.

60 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
60 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Keraamikakursusel saab anda oma headele ideedele ka vinge vormi!

Olete oodatud koos kaaslasega hubasesse keraamika ateljeesse, et meisterda professionaalse keraamiku juhendamisel päris oma teekruusid. Kursuse käigus tutvustatakse keraamika valmistamise protsessi, glasuuride salapärast maailma, jagatakse nippe ja kogemusi. Valminud esemed jäävad Teile.

HELE on keraamika ateljee, kus valmivad väikeseeriana mõnusalt ja vabalt käsitsi toodetud keraamilised kausid, vaagnad, tassid, valgustid, portselanehted, mis oma tonaalsuselt on heledad ja põnevate pinnafaktuuridega. Ateljeest leiab tooteid kodu sisustamiseks ja kingituseks sõbrale, kliendile või koostööpartnerile. Loomulikult saab ka esitada tellimusi vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Samuti toimub stuudios keraamikaring, mis on heaks võimaluseks meisterdada asjatundlikul juhendamisel sompus ilmadeks värvirõõmsad teekruusid, sõbrannale veinipokaalid või isale mansetinööbid... . Võimalusi on palju ning kindlasti peituvad kõige põnevamad ideed Sinus eneses, anname neile siis vormi!

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Et olemine veel nauditavamaks muuta võib omal soovil kaasa võtta jooke ja sööke. NB! Kursused toimuvad ainult eesti ja inglise keeles. Juulikuus kursusi ei toimu.Teised valikud


Kliendid on öelnud (9)

Kommentaare(9)
1 2 3 4 5
Mari

Mari oli väga tore juhendaja ning jäime nii rahule!

Anastasia

Meeldis hästi! =)) Olen oma valikuga täiesti rahul.

RIINA SELLI

Olen väga rahul omatehtud kruusi üle. Väga tore on saada selline kingitus - soovitan kindlasti kõigile ja teen ka ise oma sõpradele ja tuttavatele. Hästi hea kingiidee !!!

Anne-Mai

Keraamikakursusest jäi tore emotsioon.

Merle

Keraamikakursusega jäime väga rahule , need kaks tundi koos Mariga olid toredad ja ainult meile. Soovitan ka teistele ja külastame veel.

1 2

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta