Kingitused Rapla maakonnas

Soovid saata oma kingisaaja eemale linnakärast? Kuhugi, kus oleks tõeliselt põnev puhata ja aega veeta? Kuidas oleks äärmiselt rikka ja mitmekülgse Rapla maakonnaga? Just seal asuvad enamik meie pakutavad elamused õhus, kuid muidugi leiab Raplast elamuskingitusi igat tüüpi ja igas vanuses päevakangelastele.

Kui sulle siit midagi silma ei jäänud, siis piilu ka kategooriatesse kingitused Harjumaal , kingitused Saaremaal või kingitused Tartus .

Vali vaade
Tulemused: 78
Vaadatud 60 - 78

Kingitused Rapla maakonnas

Rapla maakond on suuruselt seitsmes maakond Eestis. See on väga mitmekesine koht. Juba ammusest ajast on Rapla olnud pildil. 7.-8. sajandil asus seal Baltimaade suurim viikingiasula, 1343. aastal algas just seal Jüriöö ülestõus, 1858. aastal peeti Raplas Mahtra sõda jne. Lisaks on Raplast pärit palju tuntuid inimesi, nende hulgas Priit Võigemast, Märt Avandi, Ants Laikmaa ja paljud teised. Üleüldse on maakonna võluks selle ilus loodus, mida tihtipeale vaadeldakse ainult läbi autoakna. Kusjuures, poolt Raplamaad katavad metsad ning kolmandikku sood, seega loodus on seal tõesti rikas ja imetlusväärne. Praegu saab Raplas mitmeid huvitavaid tegevusi ja elamusi nautida, mida koos pere või sõpradega kogeda.

Kas teadsid, et Rapla maakonnas asub Eesti korvpallipealinn, milleks on Rapla. Lisaks asub seal ka maarjamaa klaasipealinn - Järvakandi. Kokkuvõttes on seal tõeliselt palju vaadata ja uudistada ning muidugi on kohalikel põhjust oma maakonna üle uhkust tunda. Kingitus.ee valikust leiad mitmeid elamuskingitusi, mida teha Raplas. Vali sealt midagi oma kallimale, sõbrale, tuttavale või kasvõi ülemusele - midagi sobivat leiad igale ühele. Või hoopiski - mine ise seda mitmekesist maakonda üle vaatama ning avastama. Kinnitame, et Rapla maakonnas juba igav ei hakka, seal on midagi kõikidele. Kingi elamus Rapla maakonnas, pane kingisaaja oma kodumaad uue nurga alt vaatama!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18