Valikuga kinkekaart

Adrenaliinirohke lend paraplaanil

Adrenaliinirohke lend paraplaanil


Rapla
1 In.

54 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
54 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kuidas lennata mööda taevalaotust?

See on imelihtne! Mõned sammud kiiret hoojooksu, ning juba tõusetegi õhku! Ümberringi on ainult tuul, loodus ja vaikus. Lend toimub mootori abita, mis tähendab igasuguse müra ja vibratsiooni puudumist – Eesti kauneid maastikuvaateid nautides tunnete ennast kui lind!

Loe Kingitus.ee tiimi kogemustest lennul paraplaaniga.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus on mõeldud ühele inimesele, hooaja infot vaadake ILM järjehoidja alt.

Paraplaani juhib Eesti kõige kogenum piloot-instruktor, kelle arvel on enam kui 20 aastat piloodistaaži, 1000+ lennutundi ning enam kui 2500 tandem-väljalendu. See tagab teie lennu ohutuse ja nauditavuse. Kui soovite aga veel eredamaid muljeid, pöörduge julgelt instruktori poole! Järskude surmasõlmede ja spiraalide seeria paneb teie vere adrenaliinist keema!


KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Spordiriided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

Kuni 10 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg 01.04 kuni 31.09. Teenusepakkuja jätab endale õiguse teha selles muudatusi.

Lisainformatsioon

Lennu kestus sõltub ilmastikutingimustest ja reisija kaalust. Tervislik seisund peab olema hea ning enne lendu ja lennu ajal on meelemürkide (alkohol, narkootikumid jne) tarbimine keelatud. NB! Soovitatav kaal on 40 kg kuni 100 kg. 

Loe infot: flytandem.eu


Teenusepakkuja


Teised valikud

Järele proovitud!

Tiina

Tõeline üllatuslend!
Elamusele minnes valdas mind tõeline elevus. Kas ma tõesti lähen sellega lendama? Aga kuidas me õhku saame? Aga kas ma sealt alla ei kuku? Kõik küsimused said said vastused. Mind kinnitati instruktori külge, tõmmati trossiga pilvitusse taevasse ja lennutati puude kohal parasjagu kaua, nii et minu vaimustust oli ilmselt maa pealegi kuulda.

 

Miks seda elamust kogeda?

  • paraplaanilend on sujuv, mõjub ohutuna, kuid samas annab hea adrenaliinilaksu
  • kel julgust rohkem võib paluda instruktoril veidi tormituulte fiilingut tekitada ja liuglemise asemel langevarjuga veidi kiikuda
  • imelised vaated kõrgelt pilverpiirilt on lihtsalt sõnukirjeldamatult võrratud


Kliendid on öelnud (27)

Kommentaare(27)
1 2 3 4 5
Andres Aller

Väga vahva elamus oli. Soovitan kõigile, läbiviijad väga proffesionaalsed, kõik ilusti organiseeritud. Suur tänu!

Mari-Liis

Kardan kohutavalt kõrgust! Alguses olid silmad kinni, kuid täitsa üleval tegin need juba lahti. Kaasa aitas väga instruktor, kes oli väga meeldiv ja oma mõnusa olemisega ei läinud ma ei närvi ega paanikasse. Kes on suurema adrenaliinisooviga inimene, talle meeldiks antud sõit kindlasti väga. Miinustena tooks välja veidi segase kodulehe, aga leidsin koha üles ja lend sai tehtud, et eesmärk sai täidetud!

Karin Peedo

See oli tore sõit 200-500 m kõrgusel. Veidi närvikõdi tekitav, kuid imeilusate vaadetega. Lisaelamus oli taevas liuglevate värviliste langevarjurite vaatamine. Soovitan soojalt!

Tiina Kreitsvald

Väga äge elamus. Ma kardan muidu kõrgust, kuid see lend oli mega äge. Piloot oli väga tore. Suur, suur tänu :)

Tiina

Ohh armsad sõbrad! jäin väga rahule lennates taevasse väga turvalise Viktori abiga- 60-aastaselt taevasse oma laste rõõmuks, kes mulle selle elamuse kinkisid. Mul on siiani kõige rõõmsam meel, et ma üldse ei kartnud ega tundnud hirmu tänu Viktorile ja natsa uhke olen ka, et ära tegin ja saan vabalt oma rohketele poegadele silma vaadata. Ja seal üleval oli vabalt mõnus tugitooli-tunne, et ripu ja naudi. Pärast videost vaatasin, kuidas Viktor seal trosse tõmbas, aga mul ei olnud hetkel aimugi ja aina rõõmsamaks läks, lõpuks ainult itsitasin, sest niitore oli! Aitähh veelkord, olen väga rahul ja soovitan julgesti teistele "vanuritele" ka, kes on rõõmsad ja tahavad veidi adrekat ja põnevust oma igapäevaellu. Lapsed - teie ju tunnete endaomi- kui ta julgeks - kinkige ikka. Minul oli lausa aukysimus, et pidin ära tegema ja tegin kaaa!!!! Ja mul endal nyyd niiheameel ja olen väga rahul!

1 2 3 4 5 6

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta