Kingitused meeskolleegile

Meeskolleegile kingituse leidmine ei pea olema keeruline ülesanne! Muidugi, mida rohkem sa inimest tunned, seda kergem on talle sobilik kingitus leida. Mida teha aga olukorras, kus on tegemist täiesti võhivõõra inimesega?

Pole probleemi - meie aitame sind. Siit kategooriast leiad üle 100 erineva kingiidee, mis võiksid sinu meeskolleegile sobida!Samuti soovitame pilgu peale heita ka kategooriatele kingitused naiskolleegile , kingitused kolleegidele  ja kingitused äripartneritele .

Vali vaade
Tulemused: 362
Vaadatud 60 - 362

Kingitused meeskolleegile

Meil kõigil on kolleege, kellega saame paremini läbi - kellega lausa loodame samal päeval tööle juhtuda või kellega suhtleme juba meelsasti ka väljaspool tööaega. Kuid olgem ausad - sama palju leidub ka neid, kellega pole me ehk kordagi veel suhtlema pidanudki. Muidugi oleks ju kergem kingitus leida sellele esimesele - inimesele, kellega on juba tutvust tehtud ja kellega mingil määral üksteist ka tunned. Kuidas aga käituda olukorras, kus pead kingituse tegema näiteks täiesti uuele meeskolleegile, kellest keegi veel midagi ei tea?Meie oleme siin, et sind aidata! Kingitus.ee on kingitused meeskolleegile kategooria alla kokku grupeerinud üle 100 erisuguse kingiidee, mis võiksid ka sinu meeskolleegile sobida.

Selle kategooria alt leiad näiteks erinevad sõidukogemusi - superautod, kardisõidud, rallisõidud - millisele mehele ei meeldiks taoline unustamatu kogemus? Samuti leidub meil erinevaid laskmispakette, mis panevad inimese mitmel erineval viisil proovile ning annavad võimaluse end tunda justkui mõne filmikangelasena. Samas - õppimise jaoks pole kunagi liiga hilja. Miks mitte saata töökaaslane mõnele huviäratavale kursusele - kunstikursusele, aktiivsele kursusele või harivale kursusele? Kui ka nendest ideedest ei tundu ükski sulle selle õigena võib ju alati ka nii-öelda kindla peale minna - valida õhtusöök mõnes mainekas restoranis. Olgem ausad, kellel meist oleks midagi ühe imelise õhtu vastu mõnes hubases restoranis. Rääkimata nendest taevalikest maitseelamustest.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18