Personaalne jõusaalitreening Ott Kiivikasega

0.0 0 tagasisidet

Personaalne jõusaalitreening Ott Kiivikasega


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

150,00 €

150,00 €

Kirjeldus

Treeni targalt, jõuad kaugemale!

Ott Kiivikas on oma ala professionaal ning Eesti läbi aastate parim kulturist. Ott on olnud spordiga seotud 35 aastat ja tema kogemuste ja metoodika edukust kinnitavad nii Oti enda kui ka tema õpilaste tulemused, lisaks paljude harrastussportlaste imelised muutused.

1,5 tunni pikkuse personaaltreeningu käigus hinnatakse sinu füüsilist vormi, mõõdetakse rasvaprotsent ja strateegilised ümbermõõdud ning püstitatakse uus sportlik eesmärk. See on suurepärane viis leida uut motivatsiooni treeningutega alustamiseks, panustada enesearengusse ning avastada uusi jõusaali tehnikaid. Lisaks füüsilisele aktiivsusele on garanteeritud hea emotsioon.

 

Mida kingitus sisaldab? Treeningu käigus hinnatakse füüsilist vormi, mõõdetakse rasvaprotsent ja strateegilised ümbermõõdud ning püstitatakse sportlik eesmärk (ajakulu 30 minutit) ning seejärel algab jõusaali treening Ott Kiivikase juhendamisel (kestus 1 tund), soovi korral saab teha fännipidi.

 

Kellele kingitus sobib? Tervisliku eluviisi austajatele! Motivatsioon uueks alguseks! Inimestele, kes tahavad saavutada häid tulemusi igas valdkonnas, ka spordisaalis. Ei ole vahet, kas oled algaja või edasijõudnud.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordijalanõud.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang alates 13. eluaastast.

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Oti koolitused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta