Personaalne jõusaalitreening Ott Kiivikasega

0.0 0 tagasisidet

Personaalne jõusaalitreening Ott Kiivikasega


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

150,00 €

150,00 €

Kirjeldus

Treeni targalt, jõuad kaugemale!

Ott Kiivikas on oma ala professionaal ning Eesti läbi aastate parim kulturist. Ott on olnud spordiga seotud 35 aastat ja tema kogemuste ja metoodika edukust kinnitavad nii Oti enda kui ka tema õpilaste tulemused, lisaks paljude harrastussportlaste imelised muutused.

1,5 tunni pikkuse personaaltreeningu käigus hinnatakse sinu füüsilist vormi, mõõdetakse rasvaprotsent ja strateegilised ümbermõõdud ning püstitatakse uus sportlik eesmärk. See on suurepärane viis leida uut motivatsiooni treeningutega alustamiseks, panustada enesearengusse ning avastada uusi jõusaali tehnikaid. Lisaks füüsilisele aktiivsusele on garanteeritud hea emotsioon.

 

Mida kingitus sisaldab? Treeningu käigus hinnatakse füüsilist vormi, mõõdetakse rasvaprotsent ja strateegilised ümbermõõdud ning püstitatakse sportlik eesmärk (ajakulu 30 minutit) ning seejärel algab jõusaali treening Ott Kiivikase juhendamisel (kestus 1 tund), soovi korral saab teha fännipidi.

 

Kellele kingitus sobib? Tervisliku eluviisi austajatele! Motivatsioon uueks alguseks! Inimestele, kes tahavad saavutada häid tulemusi igas valdkonnas, ka spordisaalis. Ei ole vahet, kas oled algaja või edasijõudnud.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordijalanõud.

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang alates 13. eluaastast.

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Oti koolitused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet