ATV-d ja mootorsaanid

Mootorsaan ja ATV, neid kaht näiliselt täiesti erinevat liikumisvahendit ühendab üks asi: Sina otsustad, kuhu liikuda! Seiklusel osalejad omandavad kiiresti kõik sõidukijuhtimise nipid, et iseseisvalt seigelda mööda väljakutset pakkuvat maastikku. Tund aega ATV-ga või mootorsaaniga maadlemist võtab mõnusalt läbi.

Pärast sellist pingutust on paslik aeg maha võtta ning lõõgastuda, sest me kõik väärime seda!Meie valikus on sellised pärlid nagu tunnine ATV safari ja kolme tunnine mootorsaanisafari piknikuga! Ekstreemus ning saavutustunne käivad siin käsikäes.Kui soovid üllatada, kingi sõit ATV-ga või mootorsaanil. Teiste seiklusrikaste kingituste leidmiseks vaata ka rallisõidud , superautod  ja kardisõidud .

Vali vaade
Tulemused: 16

ATV-d ja mootorsaanid

Tead mõnda inimest, kellele materiaalsed kingitused ei paku mingit pinget, kuid igal sünnipäeval võtavad nad siiski viisakusest vastu asju, mida neil tegelikult vaja ei lähe? Äkki on emal ja isal ees ootamas hõbepulm, kuid paraja adrenaliinisõltlastena on neil kõik langevarjuhüpped juba ammu sooritatud? Või on hoopiski tegu loodust armastava seiklejahingega, kes on alati õhinal valmis uuteks väljakutseteks? Kui sinu kingisaaja on vähemalt 16-aastane ning omab ükskõik millist liiki sõiduki juhiluba ning on täis rohket entusiasmi erinevate sõidukite ees, on üheks ägedaks võimaluseks kinkida mootorsaanisõit või ATV elamus! Isegi kui varasem kogemus maastikuautode ja mootorsaanidega puudub, ei tasu karta. Kohapealne instrueerimine valmistab energiasutsakuks ilusti ette.

Mootorsaan on ebatavalise välimusega motoriseeritud sõiduk, mille esiosas paiknevad suusad, mille abil saab suunda muuta ning tagaosas mootori jõul töötav roomik. See on mõeldud talvel sõitmiseks avatud maastikul, juhitav nii jää kui lume peal. Sellegipoolest pole suvi enda proovile mootorsaani peal kunagi takistanud. Kiirus, hasart ja vabaduse tunne saab saavutatud ka maastikusõidukitega. ATV safaril on mõnus võimalus sukelduda pea ees maastikuromantika võludesse, trotsides halbu teeolusid. Ümbruskonna uudistamiseks on võimalusi küll ja veel. Kes teab, võib olla saab sellest sinu sõpruskonna uus hobi. Kes ei proovi, see ei tea!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18