Kingitused sünnipäevaks

Sünnipäev on eriline päev iga inimese jaoks. See tähendab, et ka kingitused nii sünnipäevaks kui ka juubeliks peavad olema erilised ning meeldejäävad. Sünnipäevakink peaks mitte ainult positiivseid emotsioone tekitama, vaid jätma kingisaajale ka kustumatu mälestuse aastakümneteks.

Kingi oma lähedasele sünnipäevaks adrenaliinirohke elamus, näiteks põgenemistoa kinkekaart (vaata põgenemistoad kategooriat), kardisõit, lõõgastav SPA 18+ külastus, näohooldus või meeldejääv maitseelamus. Ükskõik, mille valid, peaasi, et see tuleks südamest!

Vali vaade
Tulemused: 605
Vaadatud 60 - 605

Kingitused sünnipäevaks

Pole tähtis, kas teete kodus üllatuspeo või viite ta eksootilisele reisile, väärib tema sünnipäev igal aastal ekstravagantset tähistamist. Näidake sellele erilisele inimesele oma elus, kui väga te hoolite, kui valite talle isikupärase ja läbimõeldud sünnipäevakingituse. Teiste inimeste sünnipäevad hiilivad alati märkamatult ligi, seetõttu on oluline leida ideaalsed sünnipäevakingitused olenemata nende vanusest. Te ei satu kunagi tupikusse mõeldes, mida kellelegi kinkida, kuna meie elamuskinkide valikus on olemas kõik, mida hing ihkab, alates seikluslikest tegevustest ja lõpetades pisut lõõgastavamaga. Sel aastal jätke hüvasti igavate ja läbimõtlemata sünnipäevakingitustega, kuna meie kingivalik on teie päralt. Terve aasta jooksul toimuvad pidevalt sünnipäevad - kallima, pereliikmete või sõprade ning õigete sünnipäevakingituste leidmine võib olla iga kord väga keeruline. Leidke meie veebilehelt vinge elamuskingitus! Sel aastal kingi midagi, mis erineb su tavalistest viimasel hetkel poest leitud asjadest. Meie sünnipäevakingituste valikust leiad kingitusi, mis sobivad ideaalselt igas vanuses inimestele ja iga elu verstaposti tähistamiseks. Kui tahate vältida nende pettunud pilku, kui nad avavad läbimõtlemata kingituse, siis vaadake meie sünnipäevakingituste ideid, et leida ainulaadne sünnipäevakingitus, mis neid sel aastal kindlasti jalust rabab. Meie veebilehel oleme saanud suurepäraseid elamusi igaks eluaastaks alates 18. kuni 80. sünnipäevani! Kingi oma lähedastele elamus, mida nad kunagi ei unusta!

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta