Meelelahutus ja tegevused Tartus

Kui sinu peas keerleb küsimus "mida teha Tartus?", siis oled sattunud õigesse kohta. Kingitus.ee portaalist leiad parima meelelahutuse ja tegevused Tartus, mis ei jäta külmaks ühtegi külastajat. Ole sa vana või noor, lastega või ilma, meilt leiad midagi igale ühele - juba täna!

Vaata näiteks: massaaž Tartus, Floating, pimeõhtusöök kahele.

Vali vaade
Tulemused: 221
Vaadatud 60 - 221

Kingitused Tartus

Tartu on kodanike arvu poolest teine linn Eestis, kuid siiski on tegemist väga rahuliku linnaga, kus on suurepärased võimalused midagi aktiivset ette võtta. Tartut läbiv emajõgi on pidevalt rahvaga ümbritsetud ning pakub külastajatele erinevaid võimalusi jõe avastamiseks. Lisaks veel jõe peal seilamisele on võimalik seda ka taevast imetleda ühe lummava õhulennu saatel üle Tartu linna. Kui peaks olema soovi midagi aktiivsemat teha, pakub Tartu ka selliseid võimalusi nagu: lendu flyboardiga, jetijuhi kursuseid, veemõnude naudingut SUP-laual ning palju muid veeelamusi.

Peale veemõnude on Tartu veel tuntud oma sportmängude kui ka rohke arvu põgenemistubade poolest. Samuti pakub linn üllatavalt palju ja erinevates stiilides massaaže ja veini kursuseid. Tartus leiab raudkindlalt miskit igale maitsele. Lihtsalt sirvi seda kategooriat ning leiadki suurema tõenäosusega midagi, mis just sinu või su sõbra hing ihaldaks. Kinkides elamusi oma sõpradele siin linnas, tagad mõlemale võrratud mälestused pikemaks ajaks! Kuna linn on suur ja vägevalt täis elamusi, võime aidata teil just sobiva välja valida, helistades: 655 9165

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18