Kanuumatk Emajõel kahele

0.0 9 tagasisidet

Kanuumatk Emajõel kahele


Tartu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

40,00 €

40,00 €

Kirjeldus

Kanuusõit Emajõel on mugav võimalus paariks tunniks linnakära eest põgenemiseks, et nautida rahulikult voolavat Emajõge ja Tartu külje alla jäävat rohelust. Matkaga alustatakse ja lõpetatakse Tartu linna Sõudekeskuse juures, marsruut kulgeb linnalähedases looduses.

Antud kanuusõit on jõukohane ka täiesti algajatele, jõgi on Tartu kandis rahulik ja mingit erilist ettevalmistust või füüsilist võimekust sellel matkal osalemine ei nõua. Hea jõukohane marsruut, kui teete kanuusõiduga tutvust täiesti esimest korda või soovite vee peal kulgeda rahulikus tempos.

Matka algus ja lõpp on aadressil: Ranna tee 3, Tartu linn.

Mida elamuskingitus sisaldab?

Igale osalejale:
• kohta kanuus
• mõla
• ohutusvesti
• sõidueelset instruktaaži
• matkajuhi teenust


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Mugav ja sportlik. Jahedamal aastaajal võiks riietuda kihiliselt ning pealmine kiht võiks olla tuule- ja niiskuskindel.

Kestus

Matk kestab (koos instruktaaži, veelemineku ning veelt tulekuga) ca 2 tundi, marsruudi pikkus on ca 6 km

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda). Lausvihma korral jääb matk ära ja osalejad saavad ennast tasuta ümber registreerida samalaadsele kanuusõidule.

Lisainformatsioon

Matk toimub grupis. Kinkekaart kehtib Jõematkade päevasel ajal toimuvatel Emajõe matkadel. Avalikud välja kuulutatud sündmused leiad siit: facebook.com/Joematkad.ee/events/. Uusi sündmusi lisatakse jooksvalt.

Vajalik eelregistreerimine.
Alkoholi tarbinud inimesi matkale kaasa ei võeta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Jõematkad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 9 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Marili

Väga rahul! Soovitan soojalt :)

Hele

Kanuumatk oli väga mõnus trenn. Matkajuht oli väga asjalik ja sõbralik, hea suhtleja. Ta hoidis gruppi hästi koos ning korraldas igati toreda matka! Soovitan soojalt.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta