Tund postitantsu maailmas

0.0 0 tagasisidet

Tund postitantsu maailmas


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

12,00 €

12,00 €

Kirjeldus

Toetava treeneriga on postitantsu maailma avastamine tõeline elamus

Tartus asuva Exotic Soul Studio tunniplaanist leiab põneva treeningu iga postitantsust huvitatu.
Sul on suurepärane võimalus tutvuda eksootilise ja naiseliku postitantsuga ühes stuudio tunniplaanis olevas treeningus. Kui sa ei ole varem postitantsuga kokku puutunud, siis algtaseme trennid on just sulle. Leiad kodulehelt kirjeldused kõigi treeningute kohta ning soovitused ka riietuse osas.

Mida kingitus sisaldab?
Pääset ühte vabalt valitud treeningule Exotic Soul stuudios.

Tund postitantsu maailmas on suurepäraseks kingituseks sõbrapäevaks või toredaks üllatuseks oma armsale sõbrale sünnipäevaks.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Spordiriided.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik on vaid registreerimine kodulehel oleva tunniplaani kaudu. Kodulehelt leiad ka trennide kirjeldused, et leida endale just kõige sobivam treening.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

MTÜ ExoticSoul

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta