Dorpat Tervis idamaine jalamassaaž

5.0 2 tagasisidet

Dorpat Tervis idamaine jalamassaaž


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Idamaine luksus Sinu jalgadele!

Jalamassaaži tehakse jalatalla ja säärte piirkonnale, kasutades refleksoteraapiale ja hiina massaažile sarnaseid punktmassaaži tehnikaid. Massaaž teostatakse spetsiaalse essentsõlidega salviga. Jalalabal asuvad kõikide organite peegeldused ehk tsoonid ja massaaži käigus neid stimuleeritakse. Sagedaste mõjutamistega keha funktsioon taastub.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist massaažiseanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dorpat Tervis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Aino

Oli meeldiv kogemus.

Sigrit Pikkuus

Jäin väga rahule, mind teenindas ukrainlanna – ta oli ääretult meeldiv! Suur tänu!

Soovitame vaadata ka: