Dorpat Tervis lõõgastuspakett

5.0 2 tagasisidet

Dorpat Tervis lõõgastuspakett


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

79,00 €

79,00 €

Kirjeldus

Suurepärane kosutus Sinu hingele ja tervisele!

Lõõgastuspakett pakub valikut luksuslikest kehahooldustest, mis on kombineeritud koos keha koorimise, massaaži ja kosutava kehamaskiga.

DORPAT TERVIS asub Tartu kesklinnas Soola ja Kalevi tänava nurgal, aadressil Soola 2, pakkudes laias valikus erinevaid heaoluteenuseid, nagu massaažid, kehahooldused ja iluhooldused. Terviseprobleemide korral aitavad taastusraviarstid, nahaarst, kaaniraviarst, füsioterapeudid jt. spetsialistid. Tervise taastamise ja lõõgastumise võimalusele lisaks ootavad keskuses maniküür, pediküür ja kosmeetik. Lisaks üksikprotseduuridele saab nautida mitmekülgseid, spetsiaalselt külastaja soovidele vastavaid hoolduste- ja ravipakette.

Mida kingitus sisaldab? Lõõgastavat massaaživanni ürtidega; sooja parafiini hooldust kätele või jalgadele, soolakambri külastust, 70 min kehahooldust järgnevast valikust: šokolaadimassaaž, punase veini või Bora-Bora kehahooldus.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Parkida on võimalik tööpäevadel kuni kella 17.00-ni Kvartali parkimismajas (1 h tasuta) või Aleksandri ja Kalevi tänaval (1,5 h tasuta). Tööpäevadel alates kella 17.00-st ja nädalavahetustel saab parkida Kohtumaja parklas tasuta.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Dorpat Tervis

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Katrin

Väga mõnus ja lõõgastav pakett oli. Aitäh!

Soovitame vaadata ka: