Meigikoolitus iseendale Lily Lolo mineraalkosmeetikaga

0.0 0 tagasisidet

Meigikoolitus iseendale Lily Lolo mineraalkosmeetikaga


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

95,00 €

95,00 €

Kirjeldus

Ole iseenda meigikunstnik!

Koolitusel õpitakse meigi põhitõdesid teostamaks korralikku jumestust iseendale, arvestades näokuju, silmakuju ja ka soove. Teostatakse pidulik päeva- või õhtumeik ning saadakse fotomeigiks nippe. Õpitakse näo kontuurimist, leitakse huultele sobivaim toon ning tuuakse põskedele kaunis pune.
Läbinud koolituse, oskad endale valida sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime õhtumeigi tegemisega, rääkimata kaunist päevameigist.

Kristiina Aigro on jumestuskuntsnikuna töötanud 7 aastat, millest 4 aastat tegelenud aktiivselt nii tava kui ka profikasutaja koolitajana. Ta on koostööd teinud paljude erinevate fotograafidega, meediaväljaannetega ja kataloogidega. Kui naine meigitooli istub, siis see ühine tunnike möödub kui linnutiivul. Kristiina naudib jälgimist, kuidas minuti haaval kliendi tuju tõuseb, rüht paraneb, silmad säravad ja lõpuks enesekindlal sammul uksest välja astub. Võimas!

Mida kingitus sisaldab? Ajakulu ca 2 h, kingituseks vabalt valitud Lily Lolo kosmeetikatoode 25 euro väärtuses.

Koolituse käigus näidatakse põhilisi ja efektiivseid meikimistehnikaid, mis aitavad sul tuua esile eneses parim. Tutvutakse mineraalkosmeetikaga Lily Lolo ning vaadatakse üle põhilised töövahendid. Meik annab võimaluse iga päev uutmoodi välja näha väga lihtsal moel! Koolitusprogramm on paindlik ja on võimalus endal kaasa rääkida, milline jumestuse stiil kõige rohkem huvi pakuks.

Koolitus sobib nii noorele teismelisele kui ka igas vanuses naisle, kes soovib õppida veatu meigi nippe ning täiustada oma teadmisi.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kristiina Aigro makeup

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: