Lomi-lomi Hawaii massaaž koos kristallide energeetlise puhastusega

Järele proovitud!
0.0 0 tagasisidet

Lomi-lomi Hawaii massaaž koos kristallide energeetlise puhastusega


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

65,00 €

65,00 €

Kirjeldus

Kingi endale tunnike Hawail!

Aloha! Lomi lomi nui on Havai traditsiooniline massaaž, mis kingib täieliku tasakaalu, harmoonia ja voolamise. Lomi lomi on palju enamat kui lihtsalt massaaž – see on meditatsioon, tervendus ja tingimusteta armastuse jagamine. Eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energetiseeriv ja väestav puudutus, mis avab südame; kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled.

Kasutatakse intuitsiooni, hingamist, rütmi, kohalolu ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist. Lomi lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Massaaž algab ja lõpeb palvega – taotlusega inimese tervendamiseks ja tasakaalustamiseks tema kõige kõrgemaks hüvanguks.

Mida kingitus sisaldab? 75 minutit Lomi lomi nui massaaži koos kristallide energeetlise puhastusega. Lomi massaaži tehakse rohke õliga paljale kehale, intiimseid kehaosi varjab sarong (suur õhuke rätik). Peale massaaži on soovitav õli kehalt pehme rätikuga ära pühkida, mitte pesta. Seetõttu võiks massaaži tulles panna selga pesu ja riided, mis võivad ka pisut õliseks saada. Õliseks saavad ka juuksed ja nägu, aga õnneks on need pestavad ;). Soovitav on 1,5h enne seansile tulekut mitte süüa ning peale seanssi juua rohkelt puhast (mineraal)vett, et väljutada vabanenud jääkaineid.

Lomi-lomi massaaž on imeline kingitus kallimale või heale sõbrale.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Pea meeles, et võid saada määrdunuks.

Kestvus

75 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Juhul, kui Sa ei saa broneeritud ajal hoolitsusele tulla, teavita sellest salongi vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega, sest protseduurile etteteatamata mitteilmumise puhul loetakse voucher kasutatuks.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Keha ja Meel OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Järele proovitud!

Jaana-Maria
Jaana-Maria

Parim massaaž mida kogenud olen!

Ma polnud varem sellisest massaažist kuulnud. Tundus väga põnev ja eksootiline. Tegu on pigem sensuaalsema massaažiga, kus kasutatakse rohkesti õli. Tuleb valmis olla, et nii juuksed kui ka nägu saavad õliseks.
Ruum, kus lomi- lomi kogeda sain oli väike, kuid see- eest väga hubane ja meeli rahustav. Massööriga tekkis kohe usaldav ja soe tunne. Massaaž andis mulle juurde palju energiat, positiivsust ning kergust. Külastan peagi uuesti!

Miks seda elamust kogeda?

• Hubane ja meeldiv atmosfäär
• Professionaalne massöör
• Kogemus, mida iial ei unusta

 


Soovitame vaadata ka: