Valikuga kinkekaart

Klassikaline massaaž ja kristallireiki

Klassikaline massaaž ja kristallireiki


Tartu
1 In.

30 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
30 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tervenemine nii vaimselt kui füüsiliselt!

Klassikaline massaaž toimib lihastele, lisaks ka nahale, naha aluskudedele, närvidele, veresoontele. Otsese mehaanilise toime kõrval mõjutab massaaž organismi ka reflektoorselt - nahas leiduvate närviretseptorite kaudu liigub info kesknärvisüsteemi, mis on terve keha kontrollikeskuseks. See omakorda käivitab vastavad protsessid. Näiteks massaaži stressivastane toime seisneb heaolutunde avaldumises, mille põhjustajateks on mehaanilise kontakti toimel organismi enda poolt sünteesitud mõnuained endorfiinid.
Kristalli Reiki on võimas tervendusmeetod, kus kasutatakse Reiki toimimise põhimõtetel universaalset elujõuenergia kanaldamist kombineerituna kristallide iidse tarkuse ja väega. Reikiseansi käigus toimub tšakrate puhastus ja laadimine, aidates nii ravida sümptomit, kui ka selle põhjust. Puhta armastusenergiaga keha laadimine aitab vabaneda sissejuurdunud ja mittetoimivatest käitumis- ja mõtlemismallidest.

Mida kingitus sisaldab? Klassikalist massaaži 30 minutit ja Kristallireikit 30 minutit

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Juhul, kui Sa ei saa broneeritud ajal hoolitsusele tulla, teavita sellest salongi vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega, sest protseduurile etteteatamata mitteilmumise puhul loetakse kinkekaart kasutatuks.Teised valikud

Järele proovitud!

Katrin

Puhkus kehale ja vaimule!

Vaieldamatult üks parimaid klassikalisi massaaže, mida kogenud olen. Massöör oli kindlate, kuid hellade kätega ning jutukas ja sõbralik. See tekitas turvalise ja oodatud tunde.
Uus ja huvitav kogemus oli kristallireiki. Kõige enam meeldis, et see oli väga rahustav ning massöör rääkis palju juurde kristallidest ja reikist üldse.

Miks seda elamust kogeda:
• sobib kõigile
• lõõgastav
• meeldiv teenindus


Kliendid on öelnud (5)

Kommentaare(5)
1 2 3 4 5
Marika

Massaaž oli väga hea ja kristallireiki oli ka huvitav kogemus. Mina jäin väga rahule

 

Väga suur tänu, meeldis kõik, kõik

Merike Laak

Jäin väga rahule,ruum oli hubane ja salongi perenaine sõbralik. Eriti omapärane kogemus oli kristallireiki. Julgen ka teistele soovitada

Meelis Raju

Olen väga rahul:)

Siiri Sotnik

oli lõõgastav tund iseendale

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta