Kruiis Sinilinnuga Pärnu lahel

0.0 1 tagasisidet

Kruiis Sinilinnuga Pärnu lahel


Pärnu
1-10 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

220,00 €

220,00 €

Kirjeldus

Purjetamine sobib kõigile, kes armastavad ja austavad merd, olenemata vanusest.

Sa seod otsad lahti ja võtad kursi muulide vahele... Sadamakaide ääres õõtsuvad purjekad, muhe tuul plagistab mastides...  Purjeka reelingud ja plokid säravad päikeses, laevatekk on mõnusalt soe, vöör lõikab vaikselt sulisevat vett...  

Naudi koos seltskonnaga suvist Läänemerd ja saa ise kogemus merejahiga sõidust! 33-jalane cruiser Sinilind ootab teid Pärnu lahele seilama. 

Mida kingitus sisaldab? 2 tundi purjetamist Pärnu lahel. Huvisõidu jooksul saavad osalejad soovi korral ka kaptenit abistada ja nii ise tõelist meresõitu proovida.

Tuult purjedesse!


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele. Kingad, mis ei jäta tumedaid märke.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes. Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Reisid toimuvad sobiva ilma puhul. Vt. lisa http://www.jahtsinilind.ee/JAHIGA-MERELE


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Sinilind

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Urmo Sisask

Oli väga meeldiv meresõit Pärnu lahel. Ilm oli samuti sobiv - parajalt tuult, aga mitte liiga karm. Kapten oli sõbralik ja juhendas oskamatuid rahulikult. Saime päris kenasti hakkama. Kogu seltskond jäi rahule.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta