Glowgolfi pakett kahele

0.0 0 tagasisidet

Glowgolfi pakett kahele


Pärnu
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

40,00 €

40,00 €

Kirjeldus

Ainulaadne golfielamus Pärnu uusimas vaba aja keskuses OKOK!

Sind ootab 12 rada, mis on inspireeritud Eesti loodusest, põnevatest paikadest ja aastaaegadest. GlowGOLF on aktiivne elamus, mis sobib igas vanuses huvilistele väikelastest vanaemadeni. Rajad on varustatud UV-valguse ja interaktiivse keskkonnaga, mis muudab mängu tõeliselt huvitavaks.

GlowGolf – põnev seiklus kõigile!

Mida kingitus sisaldab? Minigolfi elamust Pärnu vaba aja keskuses OKOK kahele inimesele, kahte vabalt valitud rooga (välja arvatud vaagnad) ning kaks kokteili (alkoholivaba või alkoholiga).

Pärnus on lõbus nii noortel kui ka nooremeelsetel. OKOKis saad testida oma oskusi 10 rajaga bowlingusaalis, sest bowlingut võib mängida igaüks pisipõnnidest väärika eani. Kindlasti ei jää teil tegevuste ajal kõht tühjaks, sest kohapealne suupiste- ja joogivalik pakub ahvatlevaid pubi- ja snäkitoite. Lisaks bowlingule saab OKOKis proovida kätt vanas heas noolemängus, eriefektidega Eesti-teemalises helendavas minigolfis või sukelduda müstilisse VR-maailma.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

1-2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

OKOK Vaba Aja Keskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta