Valikuga kinkekaart

FiguraGen geenitest

FiguraGen geenitest


Üle Eesti
1 In.

125 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
125 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Geenitest - huvitav, üllatav ja uudne kingitus!

Mida kingitus sisaldab?
Geenitest FiguraGen annab kingisaajale võimaluse oma geene analüüsida. Geenitest annab infot ainevahetuse eripärade, sportliku võimekuse ja erinevate terviseriskide kohta. Kingituse saaja saab valida järgmiste testide vahel:
1 - FiguraGen Weight – ainevahetust uuriv geenitest, mille vastuses on toitumissoovitused tervislikumaks toitumiseks ja kehakaalu tõhusamaks ohjeldamiseks, samuti näidismenüü;
2 - FiguraGen Health – vastus annab teavet erinevate terviseriskide kohta, sh mikrotoitainete (A-, B6-, B9-, B12- ja D-vitamiin, kaltsium, magneesium, raud, seleen, koliin, oomega-3 rasvhapped) puudulikkuse risk, laktoositalumatus, tsöliaakia tekkerisk, kofeiini mõju organismile;
3 - FiguraGen Sport – sportlike võimete geenitest, mis aitab leida sobivaimad treeningud, hinnata vigastuste tekkeriski ja taastumist ning sisaldab personaalseid soovitusi kuidas oma füüsilist vormi parandada.

Tellides kingituseks geenitesti saabub pakend, mille sees on selgitus kingi saajale, tarvikud proovi võtmiseks, juhend ja ümbrik proovi laborisse saatmiseks. Prooviks on põsekaabe, mille võtmine endalt on lihtne ja valutu.
DNA analüüsid viiakse läbi Geenitestide Laboris.

Geenitest on personaalne ja põnev kingitus, mis aitab kingisaajal iseennast paremini tundma õppida!


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Geenitestide Labor kogub, säilitab ja kasutab Teie delikaatseid isikuandmeid (sh geneetilist materjali) ainult Teie tellitud geneetilise analüüsi teostamiseks.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta