Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

FiguraGen geenitest

0.0 6 tagasisidet

FiguraGen geenitest


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

139,00 €

139,00 €

Kirjeldus

Geenitest - huvitav, üllatav ja uudne kingitus!

Mida kingitus sisaldab?
Geenitest FiguraGen annab kingisaajale võimaluse oma geene analüüsida. Geenitest annab infot ainevahetuse eripärade, sportliku võimekuse ja erinevate terviseriskide kohta. Kingituse saaja saab valida järgmiste testide vahel:
1 - FiguraGen Weight – ainevahetust uuriv geenitest, mille vastuses on toitumissoovitused tervislikumaks toitumiseks ja kehakaalu tõhusamaks ohjeldamiseks, samuti näidismenüü;
2 - FiguraGen Health – vastus annab teavet erinevate terviseriskide kohta, sh mikrotoitainete (A-, B6-, B9-, B12- ja D-vitamiin, kaltsium, magneesium, raud, seleen, koliin, oomega-3 rasvhapped) puudulikkuse risk, laktoositalumatus, tsöliaakia tekkerisk, kofeiini mõju organismile;
3 - FiguraGen Sport – sportlike võimete geenitest, mis aitab leida sobivaimad treeningud, hinnata vigastuste tekkeriski ja taastumist ning sisaldab personaalseid soovitusi kuidas oma füüsilist vormi parandada.

Tellides kingituseks geenitesti saabub pakend, mille sees on selgitus kingi saajale, tarvikud proovi võtmiseks, juhend ja ümbrik proovi laborisse saatmiseks. Prooviks on põsekaabe, mille võtmine endalt on lihtne ja valutu.
DNA analüüsid viiakse läbi Geenitestide Laboris.

Geenitest on personaalne ja põnev kingitus, mis aitab kingisaajal iseennast paremini tundma õppida!


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Geenitestide Labor kogub, säilitab ja kasutab Teie delikaatseid isikuandmeid (sh geneetilist materjali) ainult Teie tellitud geneetilise analüüsi teostamiseks.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

FiguraGen

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 6 tagasisidet