Tiivasurfi koolitus SUP laual Pärnu rannas

0.0 0 tagasisidet

Tiivasurfi koolitus SUP laual Pärnu rannas


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

60,00 €

60,00 €

Kirjeldus

Õpi Pärnus tiivasurfi SUP laual

Pärnu Surfikeskus pakub aastaringselt surfiteenuseid. Tiivasurf (wingsurf) on uus spordiala, kus tiivaga tuult püüdes saab liikuda erinevatel sõiduvahenditel ning elamus sobib erinevatele vanusegruppidele. Talvisel perioodil saab sõita jääl uisu, jääkelgu või lumel mäesuusa või lumelauaga. Suvisel ajal aga sõidetakse tiivaga merel SUP laua, foil laua ja maapinnal rulaga.
Wingi puhul on tegemist kõige lihtsama ja turvalisema tuulepüüdmisvahendiga.

Parim viis alustada tiivasurfiga on vees koos SUP lauaga. Kõige suurema populaarsuse on tiib saanud just koosluses foillauaga, kus foil tõstab sõitja lauaga veest välja ja saab lainel sõites tiivast tuule välja lasta, samas hoo aeglustudes uuesti tiivaga tuult püüda ja kiirust tõsta. Sind ootab ees suvine tiivasurfi koolitus SUP laual peale mida on sul võimalik rentida wingsurfi varustust ja iseseisvalt edasi harjutada.

Mida kingitus sisaldab? Tiivavarustust ja SUP laua varustust. Koolituseks kulub 1 tund.

Tiivasurfi koolitus SUP laual Pärnu rannas on põnev suvine elamus, mis kingitusena pakub rõõmu igale aktiivse meelelahutuse armastajale. Kingi koolitus Pärnus näiteks vennale või sõbrale sünnipäevaks, õele jõuludeks või miks mitte tüdruksõbrale naistepäevaks.


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Surf Center

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta