Väestav ja noorendav Access energetic Facelift® seanss

Soodus!
4.5 2 tagasisidet

Väestav ja noorendav Access energetic Facelift® seanss


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

130,00 € 155,00 € -16% Algne hind: 155,00 €

130,00 € -%
155,00 €
Algne hind: 155,00 €

Kirjeldus

Kas on võimalik tunda ja paista nooremana ilma Botoxit süstimata, akupunktuuri nõelteta või loomata mõnd muud traumat oma kehale? JAH!

Access energetic Facelift® on dünaamiline, ent õrn kehaprotsess, mis süvendab ja kiirendab keha loomulikku tervenemisvõimet, luues muutusi rakutasandil. See taastab, elavdab, noorendab ning väestab sind ja su keha. Access Facelift® on suurepärane viis näo noorendamiseks ja vananemise märkide tagasipööramiseks näol ja kogu kehal.

Access energetic Facelift® seanss aitab luua muutust kogu sinu kehas, elus, töös jne, aktiveerib rakumälu, vabastastab traumasid, eemaldab kehast kinnistunud vaatepunkte. Luba oma väel avaneda, oma olemusel lendu tõusta, oma kehal särama lüüa ja väikestel valikutel suureks muutuda. Seanss viiakse läbi energeetilisel tasemel, et hooldada kogu su keha, et see näeks välja säravam ja sinu enesetunne oleks parem. Protsessi käigus kasutatakse mitmeid sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud. Eesmärgiks on aktiveerida rakumälu ning vabastada traumad ja hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud. 
Protsessi ajal taastatakse loomulik energia voolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, ja kaelale vabastatakse emotsioonidest ning stressist tingitud energiablokid kehas. Kogu su keha saab sellest kasu ja naudib seda!

Pärast Access Facelift® seanssi tunned end tõeliselt lõdvestunult ja hoolitsetuna.

Mida kingitus sisaldab? Lõõgastavat Access energetic Facelift® seanssi näo- ja kaelapiirkonnas.

Kingitus on sobilik igas eas inimesele. Tee kingitus emale, et väljendada talle oma tänulikkust ja tingimusteta armastust. See on eriline kingitus ka isale, pannes teda tundma erilise ja väärtustatuna. Kingitus oma lähedasele, mis võimaldab tal lõõgastuda ja tunda end hoolitsetuna. Tee kingitus, mis jätab kingisaajale kustumatu mulje.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

60 kuni 90 minutit

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Access Facelift® on tunnustatud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja Kehaprotsesside valdkonnas (NCBTMB). Seanss toimub massaažilaual lamavas asendis.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

TiiviS Bliss

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.5 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Maria

Superseanss, mille järel tunned lõõgastust!

Soovitame vaadata ka: