Access Bars energeetiline seanss

5.0 4 tagasisidet

Access Bars energeetiline seanss


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

65,00 €

65,00 €

Kirjeldus

Vali ennast

Access Bars on Access Consciousnessi energeetiline seanss, mis avab inimese enamale teadlikkusele iseendast.

Barsid on 32 punkti pea piirkonnas. Nendesse punktidesse on kinnistunud kõik mõtted, uskumused, järeldused, arvamused, hinnangud, tunded, emotsioonid ja hoiakud. See ,,pagas“ võib olla takistuseks inimese tõelise potentsiaali avaldumisel ja rõõmuküllase elu kogemisel.

Access Bars on võimas kehaprotsess, mis aktiveerib energiavoolu ja kustutab elu jooksul kehasse salvestunud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused. Tugevneb immunsüsteem, paraneb une kvaliteet, suhted täiustuvad, normaliseerub kehakaal, vabanevad sõltuvused ja erinevad blokeeringud.

Access Barsi seanss loob ligipääsu suuremale teadlikkusele ja enamale vastuvõtmisele. Muutused ja täiustumine leiavad aset eluvaldkondades, kus neid on soovitud.

Mida kingitus sisaldab? Access Barsi energeetilist seanssi peapiirkonnas, mille käigus luuakse olemisse ja mõtetesse kergust ja selgust.

Kingitus on sobilik igas eas inimestele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

50 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Lüüne Karu

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 4 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Rain

Pärast seanssi olen palju rahulikum. Arvan, et valin seda veel.

Mari

Imeline puhkus! Ma pole ammu end nii puhanuna tundnud. Vaba ja kerge on olla!!Suur tänu!

Mall

Läksin seansile ilma igasuguste ootusteta, samuti ei lugenud ma selle kohta midagi. Otsustasin lihtsalt lõdvestuda ja vastu võtta. Mulle meeldis selles kogemuses absoluutselt kõik. Olen väga rahul. Tänud!

Sandra

Tunnen ennast veel tänagi imeliselt! Kogu seanssi jooksul tundsin ennast hoituna. Selgus ja rahu on meeltes,keha on lõõgastunud. Kerge on olla!! Suur tänu!!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta