Lõõgastav ja vabastav Access Bars® seanss

Soodus!
5.0 1 tagasisidet

Lõõgastav ja vabastav Access Bars® seanss


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

125,00 € 150,00 € -17% Algne hind: 150,00 €

125,00 € -%
150,00 €
Algne hind: 150,00 €

Kirjeldus

Millal sa viimati lõdvestusid ja lubasid enda eest hoolitseda?

Access Bars® on võimas, samas uskumatult hoolitsev energeetiline kehaprotsess, mis vabastab piiranguid sinu elu erinevates aspektides ilma sinupoolse pingutuseta. Peapiirkonnas on 32 punkti, mida kutsutakse barsideks. Nende õrnal puudutamisel vabastatakse kehasse ja ajju kogunenud pinged, stress, piiravad uskumused, negatiivsed emotsioonid, hirmud ja valu. Seanss puhastab üleliigsest mõttemürast, vabastab uskumuste ja piirangute koormast ning loob ruumi teadlikkusele, kohalolule, sügavale lõõgastumisele, uutele võimalustele ja suurenenud heaolule.

Seansi käigus puhastub ajju kogunenud polariseeritud elektromagnetiline laeng ja ajulainete töö aeglustub, ergutades ajus positiivseid muutusi. See õrn mitteinvasiivne meetod suudab vabastada nii füüsilisi kui ka vaimseid kehasse salvestatud blokeeringuid ja loob suuremat kergust sinu elu erinevates valdkondades.
Seansijärgselt tunned end lõdvestunult ja puhanuna - justkui oleksid just kogenud suurepärast massaaži, kuid see on midagi veel enamat.
Vabasta oma keha stressist ja sinu keha tänab sind uue tegutsemisenergia, kerguse ja elurõõmuga


Mida kingitus sisaldab?
 Kingitus sisaldab lõõgastavat ja dünaamilist Access Bars® seanssi ühele inimesele.

Kingitus on sobilik igas eas inimesele. Otsid kingiideed kergesti ärrituvale ülemusele? Vali kingitus, mis vabastab ta stressist. Samuti on see ainulaadne kingitus sinu kallimale, tuues tema näole naeratuse ning lubades tal oma kiirest ajakavast puhata. Otsid kingitust ämmale või äiale, kellel pole enda jaoks aega? Access Bars® seanss võimaldab tal lõdvestunult hingata ja nautida hetke vabadust. Hea tuju ja rõõmus meel on garanteeritud.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Access Facelift® on tunnustatud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja Kehaprotsesside valdkonnas (NCBTMB). Seanss toimub massaažilaual lamavas asendis.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

TiiviS Bliss

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Evelyn

Suurepärane protseduur ja tipptasemel teenindus

Soovitame vaadata ka: